Látkové plenky

zobrazeno 1171×

Vložil(a): Leňulka, 6. 1. 2017 8.30

Maminky používá tu některá látkové plenky ale nemyslím ty dnešní moderní, ale starou klasiku? Nevím už jak tu plenku složit, malou přebaluji každou hodinu a je durch i s těmi rádoby neprotékacími kalhotkami, mám navlékací i vázací ty kalhotky ale vždycky je mokrá skrz i punčošky a tepláčky. Neustále převlékám x krát za den. Nevím co dělám špatně

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kiska, 31. 1. 2024, 22.53

Mám látkovky all in one od Bobanek.eu a je to moc fajn, přijde mi to na použití vlastně jako s jednorázovkama jenom samozřejmě víc peru, ale udělala jsem si systém rychle a přijde mi to fajn, úplně v pohodě jsme bez jednorázovek.

Verullis, 20. 4. 2022, 18.45

Já nakupuju plínky z bezvaplenky.cz a to baby charm a ty jsou super. Mají dobrou savost, jsou prodyšné a hlavně bez parfemace, takže dítě nedráždí

LauraI, 4. 4. 2022, 21.07

Nemáte prosím pěkně vyzkoušené plenky Bella Happy ?

Drahuska, 14. 2. 2022, 9.00

Já jsem se nakonec rozhodla pro jednorázové. Akorát ještě hledám značku, ale zatím jsem teda zklamaná z toho jaké složení u většiny je

Gabullka, 22. 2. 2022, 10.01

Nevím podle čeho plíny vybíráš, ale pro mě je rozhodující složení. V tom případě bych ti doporučila kouknout na značku Nappy, které mají na levnepleny.cz tak se zkus kouknout. Mají víc druhů

Drahuska, 3. 3. 2022, 18.56

Jo tak tady tu značku vůbec neznám, ale složení vypadá super https://www.levnepleny.cz/detske-pleny-nappy-economy-maxi-7-18-kg-60-ks/

Gabullka, 11. 3. 2022, 14.03

To složení je tam velmi dobré, když beru v potaz nízkou cenu i ty eco jsou na tom velmi dobře

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 5.54

a co zkusit přidat další čtvercovku?

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 14.58

přidat vrstvu, bude větší zadeček, ale ne mokré punčošky

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 20.51

Přidat vrstvu, málo vám to saje. To svrchnaky nezachrání.

Lenourecek, 15. 1. 2017, 21.45

Používám klasické čtverce, ale přidávám bambusovou vkládačku pro lepší savost

Marusk

Marusk, 13. 9. 2017, 9.22

Přesně tak. Záleží, jak staré máte miminko. Ale obvykle těm starším už nepostačí bavlněné klasické plenky, ale je třeba přidat další savou vrstvu - nejlépe bambusovou vkládačku, která saje o mnoho více.

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.44

Mě ty čtvercovky fungovaly v šestinedělí, pak jsem dávala kapsovky s dvěma vkládačkami a bylo ok. Prodávám je, kdybyste chtěla, za pár kaček.

Leňulka, 11. 1. 2017, 17.55

můžu prosím foto, popis a cenu do zprávy? děkuji moc

vivianr, 10. 1. 2017, 13.36

Dávala jsem tzv. novorozenecký sklad a doprostřed ještě jednu naskládanou plínu. Možná by ty svrchní kalhotky chtěly naimpregnovat. Nesmí se prát s aviváží, potom propouští vlhkost. Musí se i zkontrolovat kolem nožiček, aby to sedělo. měla jsem 4 svrchní kalhotky. Jedny byly super, dvoje trochu kolem nožiček navlhly, pokud se nepřebalilo v čas a poslední byly na heslo ( jednou v pohodě, podruhé durch). Když kadil, tak to šlo skrz snad pokaždé. Chce to hodně hlídat a zkoušet. Jinak jak píší holky, asi na půl roce jsem začala taky s jednorázovými. už mi klasické čtvercovky přestaly vyhovovat. Občas dám ty kalhotky, co jsou na patenty a dává se dovnitř vložka.

Leňulka, 11. 1. 2017, 17.56

ahááá tak tady je zakopaný pes, já to peru normálně s aviváží

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů