Plavací pomůcky pro batole na koupaliště.

zobrazeno 1599×

Vložil(a): Jarka mmm, 30. 5. 2016 17.40

Dobrý den, začínám řešit dovolenou a chtěla bych se vás zeptat, zda dáváte batoleti do vody klasicky kruh a rukávky? Koukám, že je nyní na trhu víc pomůcek a ten kruh prý není pro plavání dobrý. Ale zase si řikám, že jsme na něm odrostly všichni, tak jestli to není nafouknutá bublina. Pokud dáváte něco jiného, tak co? Případně bych na toto téma uvítala i nějaký článek (možná jsem špatně hledala). Děkuji.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 23. 6. 2021, 6.21

Dobrý den, já jsem synovi nedávala do vody nic. Chodili jsme od půl roku na plavání, takže se naučil krásně potápět a s kruhem nebo křidélky by mu to nešlo. Ve vodě ho držíme a kde stačí, tak je sám. Už mu jsou tři roky a krásně na zahradě v bazénu blbne . Vody se vůbec nebojí . Jsem ráda, že máme na zahradě bazén. Díky němu si každé léto parádně užijeme . Kromě bazénu jsme si ještě pořídili domů klimatizaci ze Vzdušínu https://www.vzdusin.cz/nastenne-split-klimatizace , protože bez ní jsme tu měli večer i přes 28 stupňů a to se nedalo vydržet.

novaklen, 31. 5. 2023, 17.43

Taky bych letos ráda syna naučila plavat. Bohužel žádné dobré koupaliště nebo plavecký bazén tady v okolí nemáme. Chceme si ale letos nechat udělat bazén na zahradě - https://www.albixon.cz/bazenove-sety/ Tak ho asi budu učit plavat v něm, přecejen takto je to i pohodlnější. Na bazén se hrozně těším, už jsem si ho přála dlouho.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.07

lepší jsou takové ty plovací pásy s polystyrénu či čeho a je to univerzálnější a hlavně bezpečnější

Pavla T., 16. 3. 2017, 18.00

Se synem chodíme od je 4m na plavání. V létě na koupališti jsme plavali v kruhu se sedátkem, ale v něm moc být nechtěl, takže jsem do držela v rukou a spokojenost. Nebezpečné mi to nepříjde, byli jsme ve vodě cca po pás a nechodili tam kde bylo přeplněno. Stejně se raději cachtal v malém bazénku, sice párkrát spadl pod vodu ale umí se potápět a zadržet dech takže se tomu smál, moc ho to baví.

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 17.56

my dávali pro jistotu rukávky, ale prý ani kruh ani rukávky nejsou bezpečné. doporučuje se takový plovací pás, který se utáhne okolo dítěte

Adrianita, 27. 6. 2016, 21.36

Loni byl malé rok, to jsme nedávali žádné pomůcky, ale asi není špatný ten kruh se sedátkem pro nejmenší. Právě dnes jsem pořídila plavky s plováčky, tak se těším až otestujem v bazénu. Kromě toho svůj účel plní vesta, ale měla by mít zapínání v rozkroku, protože se stává, že dětem vyjede až k uším. Alternativou vest jsou ty plavky s plováčky, nebo plovací pásek. Růkavky by měly sedět, moc velké můžou uplavat, moc těsné nebo přefouknuté zas můžou odkrvit ručičku, taky se s nimi úplně dobře neplave. Na kruhu jsem vyrostla, ale ten bych nepořídila. Hrozí, že dítě proplave nebo se převrátí hlavou dolů..

rozsypal20, 25. 6. 2016, 10.34

Ahoj, nejdřív když byla dcerka malá jsem dával kruh s tím kříže vespod aby pohodlně seděla a pak už jen rukávky popř vestu

Estrela113, 3. 6. 2016, 19.58

Dávali jsme kruh i rukavky. Teď už už jen rukavky. A syn už umí i plavat.

vequi, 3. 6. 2016, 14.10

my měli loni ještě ten baby kruh se sedátkem, ale letos to budeme muset taky řešit,... asi rukávky a nebo kruh. Ale malá ta nebude chtít asi nic, tak jsem zvědavá, jak budeme v létě bojovat

Katka

Katka, 2. 6. 2016, 12.25

Rukávky dětem z ruky nikdy nespadly. Jsou různé velikosti dle kilogramů.

Katka

Katka, 2. 6. 2016, 12.25

Rukávky dětem z ruky nikdy nespadly. Jsou různé velikosti dle kilogramů.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů