Cvičení doma s dětmi

zobrazeno 1426×

Vložil(a): Estrela113, 16. 11. 2014 19.47

Cvičíte doma s dětmi na hudbu či podle DVD? Chodili jsme do cvičení v Brně, ale jsem pracovně vytížená a pevný termín a dojíždění mi nevyhovovaly. U nás na vesnici sice cvičení máme, ale nestojí za nic, proto přemýšlím, že bychom doma cvičili s dětmi sami, ale nemám žádnou průpravu, jak to děláte vy? Cvičíte? A podle čeho?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

eliskav22, 22. 1. 2024, 22.16

Ahoj, já cvičím doma s cvickyonlajn, nemusím nikam jezdit, mají hodně lekcí vlastně na co si vzpomeneš, tak tam najdeš. Jen zapneš a jedeš

kajarosicka, 25. 1. 2024, 16.15

To by mi asi vyhovovalo ze všeho nejvíc, protože se už asi nikam v životě s dětma nedostanu Co cvičíš nejradši? Nevím, jestli to zvládnu, necvičila jsem už 3 roky..

MilkaMala, 3. 1. 2023, 13.20

Dostala jsem pás, takže teď jedu jenom na něm a to při hudbě . Většinou když jsou děti ve škole, abych na to měla klid. Mám tady tu značku a jsem moc spokojená, tady to překvapení se manželovi povedlo https://www.fitham.cz/bh-fitness-f2w-dual

magdah, 5. 10. 2021, 17.06

Cvičení doma je super věc, jen občas přináší nečekané překážky. Jsem jednou neměla svoje kalhoty na cvičení, tak jsem si musela vzít ty koženkové legíny z https://extraleginy.cz/279-kozenkove-leskle-leginy . Byla jsem uprostřed třetí jogínské seance a v tom přišel manžel do obýváku. Začal slintat, sednul si na gauč a sledoval mě. On vážně nedokáže myslet na nic jiného, hanebník jeden. Od té doby se zamykám v ložnici, ať mám klid.

DanielaJilkova, 1. 11. 2020, 20.54

U nás děti cvičí na podložce a já k tomu občas vytáhnu i činky, myslím, že je dneska hodně důležité se protáhnout a cítit se fit.

Rika Jikova, 23. 10. 2020, 22.04

Já cvičím s malou a mám činky, takže se pěkně zapotíme.

Lauris, 20. 5. 2020, 21.55

U nás to s dětmi nefunguje, cvičím až večer děti spí.

zuzkagodarova, 28. 2. 2018, 9.40

no ja som zvedava ako to bude u nas

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 19.02

chodíme na cvičení a do dětského klubu, chci i kontakt s dětmi a to by dvd nezabezpečí

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 11.58

cíleně jsme necvičily, nedonutila jsem se, mě právě vyhovovala ta pravidelnost, že jsem chodila na cvičení

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.53

Cíleně necvičíme, ale tancujeme a syn napodobuje fíhu z písniček fíha tralala

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů