Seznámení s partnerem/manželem

zobrazeno 1282×

Vložil(a): Kama, 2. 6. 2017 15.29

Zdravím maminky,jak jste se seznámily s partnerem nebo manželem? Já třeba s prvním klukem ve škole, s prvním manželem přes kamarádku, s druhým přes mého otce(žil s matkou mého manžela), a s přítelem se znám od dětství, a po více jak 20letech jsme se potkali :) PS:jsem s malým v nemocnici,a zrovna spí, tak se nudím a vymyšlím kraviny :D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.25

S manzelem pres spolecbou kamaradku. Proste nas k sobe dohodila

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.41

S manželem jsme se znali 3 roky a pak na škole přeskočila jiskra - z kamaráda se stal přítel

Žofinka

Žofinka, 5. 6. 2017, 18.09

my se seznámili přes seznamku na internetu a vyšlo to, až se sama divím

Mygara

Mygara, 5. 6. 2017, 11.27

manžel byl u nás ve vesnici na brigádě, tak jsem se šla opalovat ven a on mě poprosil o vodu....

Barbarelka, 5. 6. 2017, 9.04

tak třeba u nás to bylo tak že já jsem byla čerstvě po rozchodu týden ale opba jsme věděli že už to moc neklape a byly jsme mladí...byla jsem s kamarádou na disko původně tam přítel přijel kamarádce oznámit že jako je zadaný a že jí prostě nechce ( jeho přítelky byla jejo sestřenka nakonec, chtěl to prostě na kámošku zahrát) no tak jsme spolu tančili a povídali si a on na mě pak vyhrkl POJD VEN já nešla hned a bavila jsem se dál pak takhle přišel ještě dvakrát tak jsem šla tam my řekl že se mu kamarádka nelíbí ale že se mu líbím já pro mě to bylo nepřípustné jelikož jsem věděla že kámoška o něj stojí ale sehnal si ještě ten den na mě tel a když jsem přijížděla domů tak mi psal že mě zve hned druhý den na večeří... já to odmítala a tak mě moje babička vyhodila at jedu no a od té doby jsme spolu a miluju ho a máme spolu ted roční holčičku

darzanka, 4. 6. 2017, 17.06

Bydleli jsme vedle sebe ještě jako studenti a chodili ve stejné partě do hospody

Janna, 4. 6. 2017, 11.58

Moje mamka žila sedm let s manželovým otcem, tak jsme se seznámili Po jejich rozchodu jsme se dali dohromady

Kama, 4. 6. 2017, 18.04

Já to mela podobně s nynějším ještě manželem. Můj otec a jeho matka,akorát jsme se dali dohromady ještě před jejich rozchodem

Aliisha

Aliisha, 4. 6. 2017, 20.30

To je jak z filmu

Kama, 4. 6. 2017, 20.58

A u me to pokračování úplně jak z filmu,nejlépe nějakého dramatu

Fuga

Fuga, 4. 6. 2017, 9.56

na plese, kam mě pozvala kamarádka

Lenourecek, 3. 6. 2017, 22.38

My jsme se potkali v hospodě

baru86

baru86, 3. 6. 2017, 21.40

Manžela jsem potkala na silvestrovské akci =)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů