Rada

zobrazeno 743×

Vložil(a): Jandulaaa, 3. 7. 2022 9.32

Ahoj ženy, prosím všechny o radu. Chci si promluvit s přítelem o tom jak se teď chová, chci vědět co vlastně teď plánuje a jestli to všechno končí nebo ne, mám strach se do toho plést protože mě vždy odpálkuje ale tentokrát už chci opravdu vědět na čem jsem. Jde o to že si píše s bývalou, mě má doma a jezdí za ní jako za kamarádkou. Prosím poraďte jak zahajit téma a jak ho v podstatě "zmanipulovat". Chci znát pravdu a nechci se nechat oklamávat. Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

sarkanova3333, 22. 3. 2023, 11.13

Já bych to sním probrala hlavně až po jídle mamky mi vždycky říkala, že ať chci s chlapem řešit cokoliv, ať má plný břicho. Takže po nějaké večeři nebo o víkendu po obědě, bych se s ním najedla a dala třeba pivo nebo něco a řekla mu, všechno co tě trápí...uleví se ti určitě

Kopretina14, 6. 11. 2022, 16.51

No vždycky je objednávám buď na babystart, nebo teď nedávno jsem je objednávala tady https://www.feedo.cz/vysledky-hledani/?term=Moltex ale jinak jsem si všimla že je má rossmann

FialenkaM, 4. 11. 2022, 18.16

Je a kde je kupujete? Dívala jsem se že je mají na babystart.cz, ale i mall, alza, drmax… jdou sehnat i v nějaké drogerce?

FialenkaM, 4. 11. 2022, 18.16

Je a kde je kupujete? Dívala jsem se že je mají na babystart.cz, ale i mall, alza, drmax… jdou sehnat i v nějaké drogerce?

FialenkaM, 29. 10. 2022, 20.39

Ahoj prosím kdo má doma miminko, můžete doporučit plenky se kterými jste spokojené?

Kopretina14, 1. 11. 2022, 21.58

Ahoj mám půlročního prcka a až teď jsme konečně našli plenky které nám sednou a nedělá se z nich malýmu virážka na prdelce. Jukni na Moltex značku

V007A, 8. 7. 2022, 10.41

Nemá to vyřešené asi. Nebyla bych s ním, vadilo by mi to. Jak jemu by se líbilo, kdyby jste jezdila za bývalým?

snany, 4. 7. 2022, 21.10

Je strašné těžké někomu radit. Já bych takový vztah asi nezvládla, hrozně by mi vadilo, že se schází s bývalou. Něco podobného jsem zažila v bývalém vztahu, nejednalo se o bývalou, ale o kamarádku za kterou jezdil a přespával tam a řešil s ní i osobní věci ( i o nás). Někteří muži se nemohou rozhodnout.

Katka

Katka, 3. 7. 2022, 12.40

Nechce se vám plést do vlastního vztahu? Začala bych neutrálně, jak vidím situaci já, jak na mě působí a pak bych se zeptala, jak to má on a jak si náš vztah dál představuje, protože mě tenhle trojúhelník nevyhovuje. Já bych v tomhle nebyla, chci být pro svého muže ta jediná.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů