Psychika

zobrazeno 836×

Vložil(a): Kama, 7. 5. 2017 12.09

Maminky,nemate některá zkušenost?Mam přítele, jsme spolu 2,5 měsíce, vždy byl pozorný, plánoval jak prozijeme den,mým dětem se vždy věnoval, byl veselý, vtipný, porad jsme si psali,jak se milujeme,během celého dne,porad me oslovoval zlato,zlaticko,miláčku... Já do toho problémy s manželem a tchyni,nastal s nimi konflikt před přítelem,kdy mi vpádli do bytu,řešili jeho,zjistovali si u jeho bývalé manželky co je zač, spinili ho,ukradli mu boty...A asi dva týdny po tomto,když za mnou přijel,byl bez nálady,smutný, tak jel radši po chvíli domů. Pak mi napsal ze se omlouvá,ze já za to nemůžu,ze me miluje,ale jen se mu vrátila nálada,kdy chce byt sám.Ještě jsme si psali zamilované smsky,druhy den už ta četnost klesla na minimum,ale aspoň mi napsal na dobre ráno, poslal pusu,a od třetího dne jsou ty zprávy strašně strohe,chladné, jen ahoj bez hezkého oslovení,navíc si od Te doby píšeme jen,když se na něčem domlouvame.Takže se i cely den neozve,nechybí mu naše psaní,oproti drivejsku,kdy jsme bez toho nemohli být. Tvrdí ale,ze me miluje,nechce o me přijít, jen má takové období. Zezacatku to byly úzkosti, které se mu vrátily po roce a půl teď to už úzkosti prý nejsou,je to prý něčím jiným,ale nechce mi to říct. Normálně se vidame,když má čas, a Vidim ze je smutny,bez nálady,zamyšlený,ani s detma si nehraje,jen sedi a přemýšlí. Už to trvá přes dva týdny, a já nevím, co mám dělat. Říká, ze to přejde,ale kdy?Já myslím,ze za to můžou moje problémy,má slabou psychiku,kdysi se léčil z deprese.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.31

To snad ne

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.34

To je smutné, asi opravdu řeší nějaké problémy a proto má splín...těžko říct. Rozhodně by to měl řešit, není to dobré...

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2017, 9.26

tak ten konflikt by dal zabrat i chlapovy tvrďákovi, takže se vůbec nedivím, zkuste ho ujistit, že manžel je minulost a že tyto "návštěvy" už nebudou

Kama, 11. 5. 2017, 9.44

Já vlastně jen dedukuji,jestli je to tím, protože mi to přítel nechce říct. Ale on sám se těm návštěvám a předávání mých dětí vyhýbá, právě, aby k takovým incidentum dál nedocházelo.

Mygara

Mygara, 10. 5. 2017, 10.17

asi je smutný i z toho, že přidělává starosti Vám a je to začarovaný kruh, a ten výstup mu teda určitě nepřidal

Kama, 10. 5. 2017, 10.42

Tak určitě to bude jedno s druhým. Jen se bojím, ze me už nemiluje.Protože když jsem se ho zeptala,jestli me má jen rad nebo i miluje,odpověděl, ze me má fakt moc rád, jen má problém sám se sebou.

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 18.56

asi si (možná) bere vaše problémy na svoje bedra, ale s tím těžko radit, to si musí v hlavě srovnat sám

Kama, 9. 5. 2017, 19.23

Taky myslím. Dnes mi řekl, že nechápe sám sebe.Tak nevím,jak to mám chápat.

KackaPJ, 9. 5. 2017, 8.01

Tak na rovinu: nebyli jste spolu tak dlouho. Asi ho uplne neznas a deprese je mrcha. Navic, jak pises, problem mohl vzniknout i potom, co "vpadl" manzel. Zalezi, co jsi mu o svem ex (a proc je porad manzel) rekla. Moc to nechapu.

Kama, 9. 5. 2017, 11.54

Já mela mírné deprese,takže taky vím, co je to zač. Manžel je porad proto,ze čekáme na rozhodnutí soudu o svereni syna do péče, pak nás teprve rozvedou.

Aliisha

Aliisha, 8. 5. 2017, 8.38

Dejte mu čas. Tlačit na pilu nemá cenu. Třeba má jen špatné období

Blankasiro, 7. 5. 2017, 21.45

A co najít nějakou pomoc zvenčí? Jestli sám přiznává že má problém možná by stálo za to zajít za lékařem

Kama, 8. 5. 2017, 10.59

Tento měsíc jde zase na kontrolu k psychiatricce.

Adelinka, 7. 5. 2017, 17.08

Rozhodně bych se z něho nějak snažila vytáhnout, co ho trápí. Ve vztahu by si partneři měli povídat i o trápení, pokud toho nejsou schopní, myslím si, že to v budoucnu nebude fungovat.

Kama, 8. 5. 2017, 10.58

O to se snažím už celé dva týdny. Já myslím,ze je to těma mýma problemama,proto mi to nechce říct.Asi mi nezbývá nic jiného, než čekat.

Kikinka30, 7. 5. 2017, 17.08

Dejte mu cas,snad to prejde .. .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů