Pivo každý den

zobrazeno 2264×

Vložil(a): dadinkamaminka, 15. 7. 2017 14.20

Ahoj mamči.Přítel po mě vyžaduje každý den několik piv.Mě se zdá,že to není normální,aby pil pivo každý den.Jak to máte vy ? Taky vaši partneři vyžadují každý den pivo? Ted jsem mu na něj nedala,tak se urazil a šel ven za kamarády kvůli tomu :( Je to nkaždý den a už toho mám dost.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jaja23, 15. 11. 2023, 18.59

Ano, podle mě je to hodně. Mně trvalo dlouho než jsem se k němu propila, ale teď ho mám radši než jiný alkohol. A když řeknu, že jdu na pivo, tak konečně nelžu. Poslední dobou zkoušíme doma i různé varianty, například konopné z https://www.all-the-best.eu/. Musím ale říct, že mi stejně nejvíc chutná hořká klasika, zatím se ze mě nestal fanoušek IPA a všemožně ochucených piv. Ale myslím, že i jedno denně je hodně, pokud je to každý den.

naseivanka, 17. 3. 2021, 22.50

Hajdaláci, tak vy chcete jít pít na střechu jo? A víte, že tohle se nedělá? Vezměte si, že všude není ta kvalitní střešní krytina s posypem od https://www.blachotrapez.cz/cs/produkty/stresni-krytiny-s-posypem. To může taky dopadnout velkou tragédií. Moji kamarádi jednou pili na paneláku a ještě v tu noc pro ně letěl vrtulník. Nic pěkného pro jejich rodiče to nebylo. Bylo jim 13.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.23

Ja musim manzela vyhanet na pivo...a podari se me to tak 2x rocne 🤣 radeji si dame spolu pivo nebo vino a i to je parkrat do roka

lucie25987, 7. 10. 2019, 13.27

Každý den je opravdu hodně. Já mám hodně ráda zase víno, ale rozhodně ho nepiju každý den. Vždyť mu to snad ani nemůže chutnat. Je to spíš jen takový blbý zvyk. Já se celý týden těším, až bude víkend a s manželem si otevřeme víno a uděláme si pěkný večer. Když bychom pili víno každý den, tak by to ztratilo kouzlo. Včera jsem objednala nějaká růžová vína z https://www.1er.cz/katalog-vin/ruzova-vina , tak jsem zvědavá, jaká budou.

V007A, 9. 12. 2017, 19.01

To mi přijde přehnané,můj pije tak 2x za týden.

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.59

Ach jo...to tedy u manžela neznám, ale můj táta takový je a vždy byl

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2017, 7.08

no, aby se urážel kvůli pivu:-(, taky si ho může nakoupit sám

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 12.22

nevyžaduje, a když už ho i chce, tak si ho i sám obstará

Gabill, 20. 7. 2017, 16.06

Manzel si vecer zvykne dat jedno pivo alebo radler, ale vacsinou sa este podeli so mnou.

Simdan, 20. 7. 2017, 7.46

Kolik piv denně? můj manžel pil,bylo pro něho normální denně 3piva,pak chytil svoji hladinu a z 3kusů bylo 7kusů,po pár měsících pro něj nebyl problém vypít 12-15lahváčů.Bylo mi z něho na zvracení,pít už přestal potom co jsem mu vyložila na stůl návrhy k rozvodu(které jsem neposlala,pouze sepsala) okamžitě začal docházet do speciální poradny(anonymní) byl alkoholik... Přeji pevné nervy a neustupuj,dej mu ultimátum,zkus to po dobrém(většinou to nepomáhá),tak razantně.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů