Partner nemá chuť na sex

zobrazeno 195×

Vložil(a): pokabv, 20. 2. 2024 22.49

Je to pro mě hrozně blbé se tu na vás obracet, ale tenhle problém řeším už nějakou dobu a opakované rozhovory nepomohly. Neporadí někdo?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sylvi18, 13. 3. 2024, 10.15

Myslím že se není za co stydět, tento problém bohužel trápí většinu partnerů, hlavně v dlouhodobém svazku. Co vím tak skvěle třeba pomáhají přírodní tabletky Brychtagra. Měli by zvyšovat libido, výdrž a dodávat správnou hladinu hormonů.

Denisa75, 19. 3. 2024, 12.28

A máte je vyzkoušené? Vůbec nevím co to je. Můžu se na to někde podívat?

Sylvi18, 25. 3. 2024, 12.39

Určitě, tady je mají https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/brichtagra, je tam k tomu i článek, tak si můžete něco načíst a mají i recenze, které jsou tedy více než dobré. A ano vyzkoušené to máme a je to opravdu pecka.

Denisa75, 29. 3. 2024, 9.47

Super, tak moc děkuji, dívala jsem se a ty recenze jsou opravdu dobré a přímo od mužů, to mě překvapilo, většinou toto nechcou vůbec řešit a někde vypisovat. Takže jsem hned objednala.

Koudelka80, 4. 3. 2024, 20.58

Je důležité vždy zjistit příčinu. Rozumím, že opakované rozhovory nepomáhají, může být na jeho straně (práce, milenka, stres) a lehce zapátrejte i u sebe. Buďte i trošku kritická a zkuste zjistit jestli to není i vámi. Nám se to jeden čas stalo taky a všimla jsem si toho, že jsem tou dobou asi zbytečně moc peskovala muže za malichernosti, protože jsem byla utahaná z práce. A když jsem přestala, tak šup a bylo Ale pak přišlo období cca ve 40 letech, kdy jsme měli chutě oba, ale bohužel se u něj nedostavovala erekce což může být způsobemo více vlivy. U mého muže to byl asi nízký testosteron. Začal víc cvičit, omezil alkohol a zařadil i nějaký doplněk přímo na toto zaměřený a teď jedem zase jakoby nic

esterka228, 11. 3. 2024, 20.44

A pamatujete si nebo víte které žeto tabletky vašemu muži pomohly? Děkuji

Koudelka80, 18. 3. 2024, 20.13

Konkrétně nám pomohly Premium libido men. Objednala jsem na Flagranti.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů