Nezajem o dítě

zobrazeno 588×

Vložil(a): Petra Schoberová, 3. 11. 2016 20.30

Maminky nevím jestli tady najdeme nějakou radu ale zkusím to..:( Mám kamaradku a ta ma se svým přítelem 8měsíční holčičku, tatínek vubec nejeví zajem.. :( Bud je v praci nebo na rybach, nebo "chrape" a jeste k tomu mrcí že mala třeba place na druhou stranu se chlubí fotečkama s malou apodobně.. Nemate nějaka nějakou radu jak na něj?? :( Děkuji bude rada za cokoliv

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.52

Chlapy to tak u malych maji. Jak bude vetsi, melo by se to zlepsit

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 11.17

ano, možná by mohl samostatně strávený čas s dcerou

Kikinka30, 4. 4. 2017, 8.43

Dat mu malou do kocarku a at se stara....

Fuga

Fuga, 23. 1. 2017, 16.01

jedině mu přiložit nůž na krk, ať se zajímá.. Anebo ať si kamarádka postaví hlavu, že chce mít taky čas pro sebe a v určené dny se o holčičku stará tatínek, jinak s ním asi nic nepohne

Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 19.52

Je, to máme doma stejný. Chlap se jí nevěnoval a teď si myslí že během pár dnů to bude jiný, že ho bude milovat. Má 15 měsíců a prostě ho nebere, řve, odstrkuje ho. A co s tím? To netuším. Byla bych sama ráda aby to bylo lepší

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 19.57

tak to mě moc mrzí, také nevím co poradit

benca, 4. 11. 2016, 20.53

no nas taticko malu miluje, uteka pre nu do skolky, na ihrisko, na sarkaniadu, ked maminka je chora, tak fakt neviem ako na to

Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 13.01

to je super no ja taky ne.. A asi uz to necham na ni, nevím jak víc ji pomoci,

Minnie, 4. 11. 2016, 13.59

To nechápu, vždyť mu to nejkrásnější období protéká mezi prsty. Aby jednou nelitoval... Jako můj nikdy nekoupal, nepřebaloval, neoblékal tak do půl roku, zkrátka se bál manipulace s miminkem. Ale nedělalo mu problém jít ven s kočárkem abych si odpočinula, hrál si, choval. Kdyby neměl zájem tak bych si s ním důrazně promluvila, že dítě chtěl taky tak ať se věnuje. Naštěstí to ale nebylo potřeba u kamarádky by to asi chtělo aby si promluvili, buď pochopí nebo ne... Pak je otázka zda by nesehnala malé lepšiho tatínka...

Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 20.36

ja to taky nechapu.. Taky si to rikam, aby nelitoval. Ale asi mu to očividne vubec nedochazí.. To je šikovný tatínek

Minnie, 5. 11. 2016, 12.05

No ale zase když jsem byla v porodnici s mladší, tak se u nás doma střídala moje mamka s tchyní a to i přes noc, on by s ní sám nebyl protože co kdyby šla na záchod, on prostě pokaděnej zadek neutře

Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 13.01

tak na to narok ma :D

klarike1

klarike1, 4. 11. 2016, 10.36

Můj manžel byl za dcerku moc rád, ale že by se jí chtěl do roka nějak věnovat, to moc ne, zato teď to vynahrazuje. Možná to přijde, jen asi teď neví, co by s ní dělal.

Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 12.46

kdo ví asi jim nic nepomuze..

Čertice, 4. 11. 2016, 9.09

Já měla taky takového tatínka a dneska je klukovi 11 a nezměnilo se nic. Když jsme spolu ještě žili, tak Když byl doma tak ho ignoroval, ale jak jsme někam přišli, tak se chlubil, co všechno umí a byl strašně pyšný. Teď ho navštíví tak 3krát do roka. Bohužel neporadím.

Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 12.47

no, tak to vidím bohuzel stejně jak je to u vás.. Doma ignorace jinde muj mazlicek .. Nema dobré vyhlídky holka

Katka

Katka, 4. 11. 2016, 8.29

Bohužel takových tatínků je spousta. Je to smutné, ikdyž s těmi fotkami už je to navíc kapánek pokrytecké. Třeba se chytne, až malá povyroste. Nevím, u nás tatínek začal fungovat už v porodnici

Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 12.48

u nás právě taky.. Nic jineho mu ani nezbyvalo dodnes chudak vzpomina na to jak musel do pulnoci cekat a pak volat do nemocnice jestli malý prezil zatímco ja lezela jeste na sale .. Brrr... Zajimalo by me jak by reagoval on ale kdyz vím cim si prosli a on nic.. ach jo

Katka

Katka, 4. 11. 2016, 20.21

To mám podobný zážitek z rodiny, kdy nebylo zřejmé jestli matka a dítě přežije a otce poslali domů s tím, že si má ráno zavolat, jestli někdo přežil

Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 13.04

to je strašné že se takové veci deji a jsou v poradku???tak jak to bylo semnou ani nevím ale dostala jsem dve transfuze a lezela 12hodin na sale "kdyby nahodou" po porodu ze me strikala krev prislo mi ze jsem mela kontrakce az po a s kazdym stahem krev.. Brrr.... Je to hrozne.. Nedavno o tom zase povídal a mel slzy v očích, když na to tema narazí moje mama tak je zrala na panaka.. byla tam pak chvíli semnou a bylo to jako by tam byl andel.. Je to neskutecné nikomu opravdu nikomu nic takoveho nepreju ale dulezite je ze uz mame doma 18mesicniho dablicka

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů