Homosexualové rodičemi

zobrazeno 790×

Vložil(a): Anna K., 4. 9. 2016 12.21

Maminky jaký máte názor na to aby homosexuálové vychovávali děti? Jste raději zastánkyněmi tradiční rodiny? Myslíte, že vyrůstání dětí v takové rodině nemůže dítě nějak poznamenat?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 25. 10. 2022, 7.49

Já osobně si myslím, že mi do ničeho nic není. Co se děje za zavřenými dveřmi, to mě nezajímá. A taky si myslím, že dva tátové nebo dvě mámy mohou být někdy lepší rodiče, než klasický hetero pár. Sama občas chodím na tantra masáže k https://www.coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/ kde mě masírují ženy. Je mi to prostě příjemnější než masáž od cizího muže.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.55

Jsem klasik, ale na druhou stranu neodsuzuji

Mygara

Mygara, 10. 11. 2017, 16.51

jsem pro klasickou rodinu, ale ta není vždy výhra, takže se někdy podle mě partněři stejného pohlaví postarají mnohem lépe

jitkamety

jitkamety, 9. 7. 2017, 18.20

Jako nic proti tomu nemam a neodsuzuju, i oni dokazou vychovat dite

Kikinka30, 4. 4. 2017, 8.45

Jsem pro,lepsi nez aby byli v ustavech a tak....tihle umi dat take lasku a vazi si toho,ze se mohou o nekoho starat a tetky ci kamaradky jsou vetsinou pobliz,v v pohode

katuš, 24. 2. 2017, 12.01

Ja jsem pro.znam plno homosexualu a nekteri deti maji a jsou skvely rodice

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 12.39

je lepší tradiční rodina. ale nejsem proti tomu, aby si homosexuálové mohli děti adoptovat. Je sposta dětí, které vyrůstají v ústavu, a to je normální, to je nepoznamená?

Minnie, 1. 12. 2016, 12.49

Samozřejmě klasická rodina je klasická rodina, ale oni mohou být homosexuálové někdy i lepší rodiče než klasická rodina. A samozřejmě lepší než děcák je jakákoliv rodina.

Kama, 7. 9. 2016, 6.28

Nedávno jsem tuto diskuzi zakládala.Já jsem zastánce tradiční rodiny

Anna K.

Anna K., 7. 9. 2016, 7.21

Ať hledám jak hledám tu Vaši diskuzi nemůžu najít. Nicméně si myslím, že když tady bude jedna taková diskuze navíc nikomu se nic nestane o mateřství jsem našla 3 a všechny na jedno brdo..a souhlasím s Vámi, tradiční rodina je základ

Anna K.

Anna K., 7. 9. 2016, 12.15

Už jsem to našla

Kamila Pecharová, 5. 9. 2016, 22.16

Já jsem jednoznačně pro to, aby měli možnost děti mít! Že budou poznamené se říct nedá. Určitě budou mít zakódovaný trochu jiný "vzor rodiny", ale rozhodně je to lepší než dětský domov!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů