Homosexuální sňatky

zobrazeno 1564×

Vložil(a): Janako, 15. 6. 2018 21.22

V poslední době je to dost diskutované téma. Co si o tom myslíte? Souhlasíte s tím nebo podle vás stačí registrované partnerství? A co adopce dětí?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

KlarinkaL, 25. 6. 2020, 22.32

Dobrý večer, myslím si, že bychom to měli respektovat v dnešní době už všichni, vždyt jen kolik se prodává věcí a pomůcek a třeba na e-kondomy.cz,hned několik desítek

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.12

Je to kazdeho vol a. Neodsuzuju, nesoudim

mattonka, 25. 9. 2018, 17.33

Já souhlasím, i gayové mají právo žít život se vším všudy. Je mi líto, že i v dnešní době se najdou lidé, kteří jsou proti.

Ketris

Ketris, 8. 8. 2018, 10.59

Ja s tim souhlasim. Navic mam kamarady gaye a jsou to uzasni lide!

Nikoll, 10. 7. 2018, 13.01

taky si myslím, že by to mělo být umožněno, a i adopce, myslím, že kolikrát tito lidé budou milovat to dítě víc, než ti, co si je mohou pořídit normálně ...

Mygara

Mygara, 18. 6. 2018, 8.14

já přikládám manželství i registrovanému partnerství stejnou váhu

Janako

Janako, 10. 7. 2018, 14.05

Ale zákon ne.

NiFee

NiFee, 18. 6. 2018, 7.51

Podla mna by to malo byt ludom umožnene.

Janna, 17. 6. 2018, 19.15

Nesouhlasím ani s jedním. Nic proti nim nemám, ať si spolu žijí, ale ať s tím neobtěžují okolí a ať zůstanou někde zalezlí. Adopce rozhodně ne. Dítě potřebuje jak mužský, tak ženský vzor. Ještě nedávno si pamatuju, že jsem byla pro obojí, psala jsem na to i tenkrát seminárku, ale dnes jsem jednoznačně přesvědčená, že ne. Homosexuální páry chtějí pořád něco a pořád víc... Nejdřív reg. partnerství - to jim už nestačí, chtějí být manželé, pak adopce dětí, co bude pak?? Je to prostě nepřirozené.

NiFee

NiFee, 18. 6. 2018, 7.52

Chcu len to čo my , ked nemožu mať spolu deti prečo by si ich nemohli adoptovať? a ked chcu byt manželia ako ostatný prečo nie? Človek nemože za to aku ma orientaciu.

BonnieParker, 17. 6. 2018, 12.49

Já jsem pro všema deseti. Mám vice homosexuálních přátel a přijde mi smutné, že když spolu vychovávají děti, tak ten právní vztah k němu může mít jen jeden z rodičů. Navíc u nás je pořád hodně dětí, které žijí v ústavech nebo dětských domovech, ale to je spíše otázka pěstounské péče než adopcí. Snad i v tomhle se naše země někam pohne.

Janna, 17. 6. 2018, 19.11

To doufám, že ne. Je máma a táta. Nic jiného není prostě přijatelné a je to proti přírodě.

LucieS

LucieS, 18. 6. 2018, 17.23

A když se rodiče rozvedou, otec nemá o dítě zájem, tak je také jen máma... Přijde mi pořád lepší mít dva milující rodiče než žádného a vyrůstat v děcáku.

petralak

petralak, 18. 6. 2018, 23.19

A dětský domov je snad něco přijatelného? ...

BonnieParker, 21. 6. 2018, 10.29

A co situace, kdy dítě vychovává jen jeden rodič? To je dnes běžné. Proti tomu nic nemáte? Navíc homosexuální páry už děti spolu dávno vychovávají. Nějde tedy o novou situaci, ale spíš jak vyřešit tu stávající. Protože právní vztah k dítěti má jen jeden z rodičů. Když se zrovna jemu něco stane, poputuje dítě k jiným pribuznym, do pěstounské péče nebo dětského domova. Takže místo toho, aby přišel o jednoho rodiče, vinou špatně nastavených zákonů přijde o oba.

Fuga

Fuga, 17. 6. 2018, 7.20

nejsem proti ani jednomu, dnes např. spousta žen dítě vychovává sama a to dítě také nemá vzor druhého pohlaví

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů