Cizinec přítel/manžel

zobrazeno 1852×

Vložil(a): Robinka, 31. 7. 2018 12.33

Měli jste někdy problémy s okolím, rodinou či na úřadě?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kristyrychla, 20. 4. 2022, 17.28

Můj chlap byl také cizinec a povím vám že to je teda opravdu velká výhoda. Tím, že on měl domov v jiné zemi a já v Čechách, tak jsme se hodně nacestovali, jen co je pravda. No a právě proto jsme měli hodně často od jejich a mých rodičů kupované https://www.daen.cz/majove-pobyty/ prodloužené pobyty v jedné z domovských zemí.

naseivanka, 23. 3. 2021, 15.20

S mým přítelem jsme se zrovna nedávno o našich dětech bavili. Říkali jsme, že jim asi nakonec nic odkazovat nebudeme. Jsme velmi věřící lidé a vhodnější bude, když jim uděláme pěkné dětství a tím to hasne. Zbytek, který nám zbude poté, co si domů koupím z https://www.albixon.cz/bazeny/ bazén dáme na charitu na péči o duševně nemocné.

naseivanka, 23. 3. 2021, 15.19

S mým přítelem jsme se zrovna nedávno o našich dětech bavili. Říkali jsme, že jim asi nakonec nic odkazovat nebudeme. Jsme velmi věřící lidé a vhodnější bude, když jim uděláme pěkné dětství a tím to hasne. Zbytek, který nám zbude poté, co si domů koupím z https://www.albixon.cz/bazeny/ bazén dáme na charitu na péči o duševně nemocné.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.12

Znam takto hodne paru a nestezuji si

WeruskaSK

WeruskaSK, 22. 8. 2018, 22.35

kamoska zije v UK a najprv dleh roky chodila s anglicanom, teraz ma rumuna, neviem, pri anglicanovi islo o dost kulturne rozdiely aspon co viem z rozhovorov s nou, ina mentalita, rumun je uz nieco blizsie nasej slovenskej dusi, tak uz snad to bude fajn chcem tym povedat ze ked je partner cudzinec tak iste obavy su namieste, samozrejme je to silne individualne

Ketris

Ketris, 8. 8. 2018, 10.58

V dnesnj dobe se to snad uz tak neresi..

Furciferka

Furciferka, 8. 8. 2018, 23.57

Záleží, kde člověk žije. Ve velkých městech je to dnes už pohoda, lidé jsou většinou tolerantní (a nebo je jim to jedno, život ve velkých městech je přece jenom celkem anonymní). Ale věřím, že kdyby si holka někde na vesnici přivedla cizence (jiné barvy pleti k tomu), tak by se to asi řešilo. Bohužel.

Ketris

Ketris, 9. 8. 2018, 10.26

No, to mas zrejme pravdu.. Ale to by resili spise ti starsi, nemyslim si, ze nase generace by z toho byla tak odvazana ale pak tem pomluvam atd sd clovek nevyhne i tak..

jancaan, 5. 8. 2018, 18.36

V minulosti jsem chodila s cizincem, ale je to hodně dávno, do rodiny jsem ho nepřivedla. Taky musím přiznat, že se mi líbí typově Španělé, ale nešla bych do toho vzít si ho a třeba se i odstěhovat do ciziny.. Stačí mi ty problémy s bio. otcem syna a to je Čech..

Mygara

Mygara, 5. 8. 2018, 7.08

neměla, protože manžel byl Čech, ale zvědavé pohledy to zkrátka přitahuje, tomu se neubráníš

Žofinka

Žofinka, 2. 8. 2018, 13.21

Popravdě mě by to také vadilo, kdyby si dcera našla opravdu exotického přítele, už jen sobecky proto, že by se mohla odstěhovat daleko

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 6.21

nemám zkušenost, nemám za manžela cizince a ani tak nevypadá

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů