Změna času

sledováno 1× zobrazeno 1075×

Vložil(a): snany, 26. 3. 2016 7.34

Zítra nás čeká změna času- na letní, hodinové ručičky posuneme ze 2 na 3 hodiny. Dáváte přednost letnímu nebo zimnímu času nebo změnu zrušit? V této souvislosti mne napadá otázka, vstáváte s dětmi? Upřímně, v týdnu vstávám o půl páté a tak bych o víkendu ráda spala trochu déle. Syn ( 3 roky) se budí kolem šesté a dcera ( 5 let) také tak. Zavedla jsem pravidlo, že snídaně je až v 8 hod, k dispozici mezi tím mají piškoty a čaj nebo si sami mohou cokoli vzít.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 29. 5. 2022, 5.36

Mně naštěstí změna času nijak nevadí a ani dětem. Řídím se podle toho, kolik je aktuálně hodin a jestli to bylo včera o hodinu víc, nebo míň, mi je vcelku jedno . Změnu času poznám akorát na svých hodinkách, kde ho musím přeřídit. Mám tissot hodinky z https://www.beny.cz/tissot/ a nosím je i na spaní .

Mygara

Mygara, 2. 1. 2018, 10.26

mě je to úplně šumák, zvykneme si na vše

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 18.08

Já bych to nejraději zrušila, ty změny jsou na nic a nepreferuji ani jeden

Fuga

Fuga, 2. 12. 2016, 20.47

u nás většinou ani změnu času nezaznamenáme

Hana-Silhartova, 28. 5. 2016, 16.25

našim dětem zatím změna času nevadí - máme svůj denní režim a jedeme bez ohledu na čas. Více nám vadí neustálé výkyvy počasí - jeden den nárůst o 10 stupňů nahoru, druhý den pokles nejméně o 10 stupňů dolů. A s tím se nedá nic dělat. K tomu změny tlaku a děti jsou z toho celé pryč. Teď se objevili první komáři - jsou velice dotěrní. A spousta agresívních much. Tak to jsou další stinné stránky současné doby. Poraďte, jak Vy se s tím dokážete vypořádat.

Kadlecova-Alena, 15. 5. 2016, 1.29

Změny času - ze zimního na letní a z letního na zimní - považuji za tu největší hloupost, co mohla lidi napadnout. Možná to prospívá produktivitě práce, ždímání lidí, aby více pracovali, proto to snad taky využívali především i Němci za druhé světové války, ale je to naprosto v rozporu s přírodou a podle mého názoru to lidskému zdraví škodí. Dávám přednost jedinému řešení - změny zrušit !!! Škoda, že to zatím žádná strana nemá ve svém programu - ani ti naši ochránci přírody a životního prostředí.

Zuzka Čtvrtečková, 1. 4. 2016, 13.56

Změna času mně ani mým dětem nijak nevadí. Vstávají podle starého času a jdou spát podle nového.

kamca80, 30. 3. 2016, 14.06

já mám ráda tento letní čas, přijde mi to takové veselejší, krásnější všechno děti jinak vstávají pořád stejně, jakoby ani žádná změna nebyla super pro mě, já co jsem takový spáč když se probudí mladší, tak dojdu udělat mlíčko, pustím pohádku a můžu si jít v klidu ještě lehnout, dokud pohádka neskončí

Petra Schoberová, 30. 3. 2016, 14.01

No, slavná změna času my uplně rozhodila maleho

strihavkap

strihavkap, 18. 4. 2016, 3.22

chudaci deti to odnesou jako prvni. Ja bych tu zmenu casu zrusila, dnes to uz neni k nicemu

Petra Schoberová, 23. 4. 2016, 6.30

To naprosto souhlasim

benca, 29. 3. 2016, 21.05

a ja ze preco som dnes tak unavena

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů