Zkušenosti s Omega3 pro děti - Omega Marine Rybičky NaturaMed

zobrazeno 3174×

Vložil(a): magdi01, 29. 4. 2022 8.19

Ahojky, mám dotaz na vitamíny pro děti. Dáváte dětem Omega3? Dostala jsem od tchýně pro děti dvě balení Omega Marine Rybičky Naturamed a jsem s tím celkem spokojená a zvažuji objednat další balení. Přijde mi, že pro děti to je fajn doplňek stravy, pro správný růst a vývoj, je to přírodní, vyrobeno z ryb (normální ryby, dětem moc nejedou, možná tak občas lososa do nich dostanu). Tak by mě zajímalo obecně, jakou máte zkušenost s Omega 3? Nezajímá mě ani tak konkrétní produkt jako Omega 3, jestli dáváte, případně jestli jste dávali, vaše zkušenosti. Děkujííí😊

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Barboralen, 8. 7. 2022, 12.31

Já ze své zkušenosti Omega3 doporučuji. Za mě jeden z nejlepších doplňků stravy pro děti v růstu a ve vývinu. Navíc pokud vás trápí virózky a rýmičky ze školky/školy, tak je to skvělé i na posílení imunity. Co děti berou, tak mi příjdou, že jsou méně němocné. Navíc je to přírodní věc, v podstatě rybí tuk, takže určitě neuškodí, naopak hodně prospěje.

Svatlankanovak, 23. 8. 2022, 11.06

Já mám úplně stejnou zkušenost. Takže si myslím, že pro děti určitě top doplněk stravy a konkrétně ty OmegaMarine Rybičky od Naturamed vypadají super.

Elwirka, 21. 10. 2022, 14.46

No moje děka berou pravidelně a bereme je i my dospěláci. Je to super doplněk stravy, hlavně na přírodní bázi. A pokud nejíte moc ryb, tak to je optimální. Taky mi příjde, že jsme všichni méně nemocní.

martikmartik, 1. 7. 2022, 13.21

Já mám výbornou zkušenost s "bonbony" Garden of Life (obsahují olej z tresčích jater, ale nemají pachuť po rybině). Před časem jsem hledala nějaké přípravky na posílení imunity a narazila jsem na zajímavý článek, kde se píše o netradičních přípravcích (ne ty klasické z lékárny), takto jsem na tento produkt vlsatně přišla: http://matkymatkam-cz.cs9.cstech.cz/clanky/pripravky-na-podporu-imunity-nejen-deti-detail-501

magdi01, 18. 7. 2022, 14.57

Super, moc děkuji za tip. Moc zajimavý článek.

Elwirka, 29. 6. 2022, 11.34

Zkus si přečíst tuhle studii. Tam je to hezky popsané, myslím, že pro děti je to opravdu důležité. Snad jsem pomohla:-) https://www.pediatriepropraxi.cz/pdfs/ped/2010/05/14.pdf

magdi01, 18. 7. 2022, 14.58

Prostuduju. Děkuji.

Elwirka, 19. 8. 2022, 11.21

Není vůbec zač. Když můžu, tak poradím:-)

Petruse.H, 20. 5. 2022, 8.11

Tyhle rybičky od NaturaMed máme doma. Mylím si, že jsou pro dědi super. Celkově má zkušenost s Omega3 je dobrá, já brala Omega také a spousta zdravotních problémů se mi urovnala..Navíc děti si ujíždí na té rybičkové písničce, jede u nás pořád dokola. https://www.youtube.com/watch?v=3cjRYsoW0K4

magdi01, 25. 5. 2022, 22.45

No tak to je prima, tu písničku jsem vůbec neviděla. Musím to dětem pustit. Určitě jim pak rybičky budou víc chutnat. Díky za tip

Barboralen, 11. 7. 2022, 10.56

Děckám taky dávám ty NaturaMed rybičky. Jsou fajn. Aha, tu písničku jsem neznala:-D Tak to je hezké. Hned doma pustíme:-D

Elen_elen, 16. 5. 2022, 8.45

My bereme Omega 3 celá rodina. Bereme tedy ve formě rybího oleje, ale tenhle ten potravinový doplněk vypadá zajímavě pro děti. Možná ho také vyzkouším. Za mě jsou omega3 dobrá volba, super na imunitu, růst, neurologické věci a ke všemu přírodního původu... a ještě pokud píšeš, že nejíte moc ryby, tak bych neváhala.

magdi01, 18. 7. 2022, 14.59

Jo, už jsem objednala další balení, budeme brát nějakou delší dobu ať to má ten správný efekt, když už jse s tím začali.

Elwirka, 11. 5. 2022, 13.03

Já dávám dětem Omega pravidelně. Dokonce jsme měli i ty z Omega Marine. Příjde mi, že děcka mají lepší imunitu i jak píše níže Eliška, koncentrace je asi lepší. Určitě je to skvělé pro správný vývoj a růst.

magdi01, 25. 5. 2022, 22.47

Super, to mě těší, že máš taky dobré zkušenosti. Budu tedy odebírat dál a dětem dávat. Asi jsou ty Omega opravdu dobré pro správný vývoj.

Elwirka, 14. 6. 2022, 23.13

Jo, určitě vyzkoušej. Za mě nejlepší potravinový doplňěk pro děti.

Petruse.H, 18. 8. 2022, 15.15

Taky jsme to poznali i na té koncentraci.

Eliška Kozlova, 7. 5. 2022, 13.56

Švagrové doporučili rybičky omega3, na logopedii, aby se podpořilo zpevnění nervových spojů a neměla myšlení tak rozlitane (laicky řečeno), no jestli ji pomohlo to, nebo věk, nevím, ale už udrží pozornost lépe a není tak zbrkla.

magdi01, 10. 5. 2022, 9.14

Děkuji za odpověď. To mě těší, moji kluci jsou taky občas rozlítaní a neudrží pozornost, tak kdyby to mělo pozitivní vliv i na tohle, tak by to bylo moc prima.

Svatlankanovak, 21. 9. 2022, 13.27

Hmm.. to je pro mě celkem nová informace. Dobré vědět. Já dětem dávám Omega3 pravidelně, tak to jsem ráda, že to má i takový pozitivní vlil. Je pravda, že s pozorností problém nemají, tak je to asi fajn.

Lipi4, 3. 5. 2022, 12.06

U nás jedeme rybí olej od Mollers a to z důvodu prevence růstových křečí , na které moji synové trpí a automaticky to nějak bereme všichni .. musím říci že se nám školkové rýmičk zdárně vyhýbají

magdi01, 10. 5. 2022, 9.16

Super, děkuji za tip. Taky jsem si říkala, že bychom mohli brát i my "dospěláci". Ty školkové rýmičky nás trápí asi nejvíc, tak snad to na posílení imunity zabere.

Petruse.H, 18. 8. 2022, 15.14

Od Mollers jsme taky jednu dobu brali, teď jsme přešli na ty od NaturaMed. Oba produkty mi příjdou jako kvalitní.

Svatlankanovak, 1. 5. 2022, 20.28

Jám myslím, že Omega 3 jsou pro děti rozhodně super! Pokud jak píšeš nejíte úplně pravidelně ryby, určitě bych do toho šla. Rozhodně to neuškodí

magdi01, 14. 6. 2022, 23.20

A jaké ty Omega 3 jste užívali ? Ty Omega Marine Rybičky Naturamed nebo jiné?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů