Závody dětí

zobrazeno 1025×

Vložil(a): Estrela113, 24. 8. 2015 14.37

Tento víkend jsem se zúčastnila Run Tour v Brně a měli tam běžecké kategorie i pro děti na 500 m a 1000 m. Rozdělení bylo do 6 let a do 11 let. Viděla jsem tam běžet i prcky, opravdu 4-5 let, některým dětem bylo po běhu i nevolno a tak mě napadla otázka, od kdy jste nechali nebo byste nechali děti takto závodit?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 12. 2. 2018, 15.52

já bych je nechala, ale nenutila bych je

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 13.48

já bych je nechala, 500 m 4leté i ujde

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.58

Pokud by dítě chtěla tak proč ne. U nás se běží běh zámeckým parkem a běhají také malé děti

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 9.01

já bych děcka nechala, pokud by chtěly

michaelanavrc, 17. 10. 2016, 17.22

Nase mala se nasla v aerobiku chodi tancit jiz od mala do tanecniho studia a ted dela zavodne aerobik

kamila.336, 24. 10. 2016, 15.48

Do jakeho studia chodi prosim? A je to v praze? od kolika zacala chodit nasi jsou 3 a premyslim jestli ji nekam nezapsat

michaelanavrc, 31. 10. 2016, 14.50

Chodi do infit dance. Ano maji v praze studia. mrknete kdyztak pokud chcete na strankymaji tam vsechno info http://infitdance.cz/ jinak maji i tanecni krouzek myslim prave od tech 3 let

kamila.336, 1. 11. 2016, 13.49

Dekuji moc jste hodna zastavime se tam a uvidime co a jak se domluvime na nejakem tom krouzku

Minnie, 4. 11. 2015, 9.30

Já běh nesnáším, takže do něj nebudu nutit ani svoje děti. Nicméně moje babička běhávala, jako žákyně bývala nejlepší, spousta medailí a ocenění tak pokud se nějaký gen zatoulá a holky budou chtít, bránit jim určitě nebudu a podpořím je.

mckvak, 2. 9. 2015, 12.18

POdle ditete - pokud mrnous travi dost casu venku tak ma urcitou kondici, pokud sedi doma tak je to horsi. Ale deti jsou hodne soutezive a i kdyby mely padnout tak to spousta proste hrne na krev

benca, 25. 8. 2015, 17.21

no neviem teda asi nie, na behanie maju casu dost

dasza, 25. 8. 2015, 6.25

Ano syn zavodi jak v behu od 2,5 tak v jizde na kole az od 3.predtim byl parkrat na odrazedlech a tam si to zamiloval....chce!!a tak proc mu to neumoznit... Nevim podle ceho soudite ze jim bylo nevolno. Treba se poblinkali z nervu.nesedlo jim jidlo...to se stane...ale ldyz to to dite bavi...budeme jek vouit vsude po zavodech...je to pro nas prijemny..

Estrela113, 25. 8. 2015, 15.05

Viděla jsem to právě na vlastní oči, když jsem tam byla. Mě osobně taky po závodě bylo zle a pekelně. Kdyby Martin přišel s tím, že chce závodit, tak bych mu to možná taky dopřála, chápu tu touhu závodit. Na druhou stranu nevím, zda je dobře, aby pak trpěl nevolnosti (dokud nezkusíme, tak nebudeme vědět, to je jasný), aby si to neznechutil dobudoucna a další věc je, zda v nich opravdu tu soutěživost podporovat. Já nechci rodiče závodících děti kritizovat, to vůbec ne ... jen mě zajímaly názory dalších

dasza, 25. 8. 2015, 18.30

No ja taky nemam rada rodice co ty deti nuti a zbytecne na ne nakladaji napor...ja mam dite "magora"..on miluje sport.na kole ma za 4m 300km.jezdime denne..beha.chce strasne delat biatlon.na ten ho budu zatim vozit 20km.at to zkusi.kdyz chce.chodi na florbal.fotbal...a do hasicu.pak ma fletnu a od zari zacina housle..chce to..ale zase kdyz rekne ze chce byt s deckama na hristi a nechce na trenink.nemusi...ma to pro zabavu..takze sport ano ale ne nasilim...otazka je jak bych reagovala kdyby blil a nevim co po nakym vykonu .

veru.veru, 24. 8. 2015, 17.07

Pokud samotné děti chtějí, nechala bych je, pokud ne, nenutila bych.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů