Škrábance,odřeniny

zobrazeno 322×

Vložil(a): Monika444, 9. 9. 2016 22.28

Ahoj, co dávate dětem na drobná poranění nebo škrábance, aby se jim to vyčistilo a zatáhlo?My to teď máme doma pořád.Máme dvě děti, buď křičí jedno nebo zase druhý. Odřený kolena byly v létě na programu dne docela často.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

anonym, 23. 4. 2017, 19.18

Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat ohledně odřenin. Moje dcerka už od mala kdy měla nějaký ten bourák jak se říká nebo nějakou tu odřeninu až do teď, tak se ji pokaždý špatně ta rána hojila,zůstávali a zůstávají ji hlavně po těch odřeninách jizvičky na kůži a to si ty ranky vůbec neškrábe,ted se odřela na odrážedle na tváři,a to samý,špatně se ji to hojí a vypadá to opět že ji tam zůstane jizvička. Nevíte čím by to mohlo být že se ji ty ranky a odřeniny špatně hojí? Nebo s tím mám jít k doktorce? Když si vzpomenu na sebe když sem byla malá,tak se to hojilo před očima ty odřený kolena atd...Díky za případnou radu

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 18.29

já používám neocide sprej anebo Bepanthen plus

Minnie, 2. 12. 2016, 10.32

Nic nedávám jen umyju a zalepím. Ale je fakt že jsme ještě nezažily vyloženě odřený kolena nebo lokty a třeba i s kamínkama v ráně, spíš jen malé odřeninky.

Monika444, 15. 9. 2016, 9.53

Všem moc děkuji za rady. Byla jsem v lérárně, že tam něco vyberu a paní mi doporučila ten krém zalve. Tak jsem zvědavá, až to pak bude potřeba, jaká bude reakce. Ono je to prý na víc věcí, i na drobný popáleniny, puchýře atd. tak to vyzkoušíme.

Grett, 22. 9. 2016, 20.41

On je opravdu dobrý. koukni se na http://www.zalve.cz mají to tam hezky popsaný, kdy se dá použít a jak.

ivka1981, 15. 9. 2016, 0.14

také používáme detol a pak namažu bepanthenem plus.

Zuzka Čtvrtečková, 13. 9. 2016, 8.58

Opláchnu a aplikuju Detol, nepálí a má placebo efekt jako Živá voda

Grett, 12. 9. 2016, 20.00

Opláchnu místo vodou a dám krém zalve.Kyslíčník nebo tak u nás nejde aplikovat, musí si to potřít sami. Jsem ráda, že jim to dostanu pod tekoucí vodu.

vendy.z, 12. 9. 2016, 9.41

Já mám ráda Aloe od LR, vypláchnout vodou a pak postříkat.

Jana82, 11. 9. 2016, 17.50

My používáme bepanthen

vequi, 11. 9. 2016, 13.39

my máme sedřený kolena furt,... a to až do krve,... většinou vyčistím ubrouskem namočeným do vody a pak postříkám Detolem - neštípe, vydezinfikuju a nechám být,... musela bych to řešit několikrát denně, což nejde, máme dokaličený kolena furt a to mám dceru 2 roky

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací