Škola a nemocnost

zobrazeno 1777×

Vložil(a): Lenkavap, 14. 5. 2015 15.42

Jdu se zeptat, jak to máte maminky se školákama a nemocema. Mám dcerku, v září bude mít 7let a půjde do první třídy. Děsím se toho, že bude hodně nemocná. Školku si skoro neužívá kvůli nemocem. Léčí se sice na imunitu, ale... většinou to vypadá tak, že když vydrží ve školce dva týdny, slavím... zrovna teď bude doma již skoro tři týdny, horečky a ATB a to se stále opakuje... nechci, aby zameškala, ale když kašle tak, že několik nocí nespí, tak ji do školy nejspíš nepošlu, protože usíná pak i za pochodu... Když má horečky, tak to je jasný. Jak to máte vy? Jakmile nastoupila vaše dítka do školy, byla zdravější? Navíc dceru skolí i kdeco, je drobek. Má 16kg a cca 107cm...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pampelajda88, 22. 5. 2018, 10.00

Ano je to přírodní Určitě ho vyzkoušejte. Je super.

Etica, 7. 5. 2018, 14.31

Pampelajdo díky, jestli se dívám dobře, je to přírodní? Tak já to zkusím koupit.

Etica, 16. 4. 2018, 10.13

No a co doporučujete na nachlazení? Náš malý je ze školky také věčně nachlazeny

Pampelajda88, 24. 4. 2018, 9.57

Nový Nasivin Sinus Tedka našeho malého dostal z nachlazení a to vcelku rychle. Navíc je to přírodní přípravek.

Etica, 26. 4. 2018, 10.33

Ahoj a od kolika let to je? Malý má 3 roky. A kolik to cca stojí?

Pampelajda88, 2. 5. 2018, 10.53

Je to pro děti od 3 let a dospělé. Takže to už můžete A stojí, jestli si dobře pamatuji, kolem 180 kč. Ale opravdu se to vyplatí ho koupit.

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 10.46

to je docela drobná holčička, ale hlavní je, že už to není taková hrůza

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 18.06

každé dítě to má jinak, ale vy jste to už také nějak překlepala

jajulaš, 9. 3. 2017, 7.22

Syn byl na hromadě pořád, jak ve školce tak i na prním stupni, ale on byl celkove od miminka často nemocny

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 23.01

Vám by nejvíce pomohl odklad, dala jste ho nebo jak jste to vyřešila?

Lenkavap, 24. 1. 2017, 15.12

Dobrý den, dcerka je ve druhé odklad určitě ne, protože je podzimní dítě a jde automaticky "o rok později"... první třída byla strašná, v podstatě jsem ji učila sama skoro vše... teď je ve druhé a už se droboučce začíná lepšit... to stejně mě čeká s mladší, ta bude předškolák přístí rok (také podzimní dítě) a neustále nemocná... ale prodělala boreliozu, dýl léčenou, podepsalo se to na imunitě hodně

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 1. 2017, 15.27

Tak držím palce a ona se bude zlepšovat a na druhém stupni to bude brnkačka

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 10.40

škola nebo školka, asi v tom moc velký rozdíl nebude. Ale zkuste ještě něco jiného na imunitu

Katka

Katka, 21. 9. 2015, 8.18

Imunita se tvoří do 6 let věku, takže pak bývá dítě zdravější ať chodilo do školky nebo ne. Neuvazovali jste o odkladu? Dcera je extrémně drobná. Jak zvládne unést batoh?

Lenkavap, 26. 9. 2015, 18.13

Odklad v 7letech? To opravdu ne, aby šla mezi prvňáčky v 8 letech bych nechtěla ani náhodou... je malinká, bohužel moc neroste, dr ji hlídá kvůli výšce, ale krevní testy jsou zatím OK... Má malou aktovku od Herlitz a zvládá dobře, naštěstí toho moc tahat nemusí...ráno ji odváží manžel a odpoledne vyzvedávám já a aktovku nesu... Jinak ji zrovna mám již podruhé doma nemocnou, teď od pátku viroza s vysokýma horečkama, uvidíme, co z toho bude dál a na jak dlouho... poprvé chyběla tři dny a doháněla úkoly další 4 dny...

Katka

Katka, 26. 9. 2015, 18.26

Naše dcera je narozená v listopadu, takže šla do první třídy v téměř 7 letech. Vzhledem k tomu že má odklad už skoro každé druhé dítě, nebyla by vaše dcera výjimka a ani by na to nevypadala

hellova, 18. 6. 2015, 22.36

Nezavidim. Nektere deti promarodi.celou zimu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů