prosba o malou modlitbicku:))

sledováno 1× zobrazeno 862×

Vložil(a): dasza, 12. 3. 2018 12.46

černou kroniku nečtu, když se mne to nedotýka, řeknu je to smutný, bohužel..ale jedu dál..ovšem dnes 3děti kamarádky umřeli při požáru(možná jste zaznamenali už) ten pocít když ve 4ráno slyšíte houkačky, vrtulníky atd..a nevíte kde co a kdo! a pak? telefon.. S(10m) D(4) a A(9) při tom požáru umřeli- zbytek je v nemocnici... zastavi se vam dech, nemáte co říct, a jen sedíte, koukáte, popř. brečíte.. a jen spekulujete zda ma cenu aby to prezil i ten zbytek? neni pro ne lepsi umrit? nez pohrbivat svoje tri deti, babicka vnuky.. a zacinat odzacatku pac z baraku mate popel? co jim rict az je uvidite, jak jim pomoct?? da se jim nejak pomoct?? nemaj ani jedno dite!!nemaj domov" prachy jim budou k nicemu.. bude to hroznyyy.. dedina a okoli je z toho znacne v hajz...u... je to desna tragedie v tak male dedince.... a tak vas jen prosim o male pozastaveni se, malou modlitbicku(i vas neverici) a par sil smerem k nim... a asi ani nekomentujte- neni na to co napsat:( a za pár let se bude jen vzpomínat, stejne jak tomu je u všech smutných událostí.. diky za vypovidani-a sily pro ne vsechny!!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 17. 3. 2018, 21.54

To je hrozné...s dětmi se často modlíme za jiné, kteří prožívají těžkosti...ale i tak, zatím se nás to nedotklo natolik blízko...a přesto mají děti soucit s těmito případy...moc nás to mrzí _(

dasza, 13. 3. 2018, 20.02

Holky diky moc..dneska uz je vse klidnejsi....nicmene zdaj se silni(pro me je to az moc zvlastni),ale je to cerstve..a cas ukaze..myslim si ze pohreb bude velky...s mega navstevnosti..sbirka probiha.svicky sme taky zapalily. A ted se jen bude cekat co a jak vyjde najevo( blbka snad pred primotopem susila pradlo)...uz zacla komunikovat a sbazily se decka vytahnout-nicmene kour.zar ..neslo to....uz je ve spitale jen babicka-a ta pujde taky brzo dom...kazdopadne barak daj opravit...

vendy.z, 17. 3. 2018, 21.55

je to moc smutné...člověku často nedochází různá nebezpečí...do smrti si bude vyčítat, co udělala špatně...

Nikoll, 13. 3. 2018, 16.37

Bože, hrozná tragédie, když rodiče přežijou děti, a ještě takto malé asi ani není nic, co by jejich bolest mohlo zmírnit zapálit za ně svíčku a být případnou oporou ...

V007A, 13. 3. 2018, 8.47

Když umřou děti,tak je mi vždy do breku. Myslím,že pozůstalým není asi ani co říct,spíše obejmout.

LucieS

LucieS, 13. 3. 2018, 8.18

Včera jsem to četla na netu a jenom mi z toho zamrazilo. Je to strašná tragédie.

Petra Schoberová, 13. 3. 2018, 6.44

Viděla jsem.. Rodiny je mi upřímně moc líto 😔 😔 😔

Mygara

Mygara, 13. 3. 2018, 5.59

věřící nejsem, a to právě proto, protože když umírají bezbranné děti, tak kde je nějaká spravedlnost. Rodiče mají celý život v pr.... Ten pocit je nepředstavitelný pro toho, kdo to neprožil

Žofinka

Žofinka, 13. 3. 2018, 5.30

Ten pocit si stejně ani jedna nepředstaví mě, je to šílené

Lenourecek, 12. 3. 2018, 23.11

Je mi to tak strašně líto ...

Kama, 12. 3. 2018, 22.44

To je hrozné. Přijít takhle o všechny děti 🙁

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů