Ploché nohy

zobrazeno 657×

Vložil(a): Janako, 23. 6. 2019 22.06

Ahoj, zajímalo by mě,zda vaše děti mají nebo měly ploché nohy. Jestli ano,jak jste to řešily?Co vám doporučil Dr.?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 4. 12. 2022, 10.32

Máme pravidelně cvičit a koupila jsem na doporučení tady ty koberečky na https://www.rootyrug.cz/kids

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 22.05

maju ploche a ze do 8 rokov to netreba riesit, ze klenba sa vyvija

Fuga

Fuga, 15. 7. 2019, 5.51

Má mírně, ale cvičíme, když si vzpomenu

Nikoll, 2. 7. 2019, 11.44

Dcera teď na tříleté prohlídce zjistili ploché nohy. Od narození je bosa, případně barefoot. Chodíme k fyzio, u ní je to dáno povolenými břišními svaly, takže se teď na to více soustředíme, hodně správného pohybu a za dva měsíce už je to dost znát a klenba se dělá

darzanka, 29. 6. 2019, 9.23

Dcera chodí bosky nebo v barefoot botách a klenbu má ve třech letech ukázkovou. Ale taky jsem slyšela, že je to hodně dáno břišními svaly

Ketris

Ketris, 26. 6. 2019, 14.33

Resime to vlozkama do bot

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 6. 2019, 17.53

Ja si pamatuju, ze me davali vlozky do bot. A to jsem dost chodila bosa. Malej ted lita porad bos, a uprimne ja jsem si vubec nevsimla jaky ma nohy

Eliška Kozlova, 24. 6. 2019, 22.41

Syn má, i když s dětmi cvicim prevenci, prý dědičnost, ja měla taky. Teď v 9 letech ortopedie a speciál vložky, vbocuji se mu i kotníky, teď ale lítá hlavně bos. Tak pravda boty s vlozkami moc nenosí. Jsou ale super kvalitně udělané na míru a strakate barevné synovi se líbí a rád je nosí. Jinak cviky: braní věcí mezi prsty, chůze jako opičky, špičky - paty, malování nohou, chůze po různém povrchu ... Me se to srovnalo i bez kvalitních bot, jen s cvičením (naši neměli peníze).

Janna, 24. 6. 2019, 22.22

Syn zatim nema, hlidam to. Ale ja mela jako dite a nikdo to neresil.

NiFee

NiFee, 24. 6. 2019, 9.34

ja ani moje deti nie ale sesra má a skušala snád všetko a nič nepomohlo. Naši to riešili od malička

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů