Omega 3 + vitaminy

zobrazeno 1258×

Vložil(a): Zlata1, 29. 11. 2017 15.01

Uvazuji o tom, ze bych davala detem omegu plus vitaminy. Normalni ovoce mi jist nechteji ani moc zeleninu, tak mi doktorka doporucila, ze bych mohla omegu, ale nevim jakou, videla jsem nekde letak na omegu marine family od firmy Naturamed. Nema nekdo s timhle zkusenost??? Nebo ma nekdo zkusenost s necim a je s tim spokojeny???

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

magdi01, 1. 4. 2022, 13.47

Já od nich kupuji Omega3 Marine Forte pro nás dospěláky v rodině a pro děti takové ty Omega 3 rybičky. Už je odebíráme nějakou dobu a spokojenost. Děti je baští, líbí se jim i tvar rybiček a to je co říct, protože občas je do nich problém nějaký vitamín dostat. Myslím si že mají kvalitní produkty.

Páska, 25. 2. 2021, 21.23

na omegu 3 pro děti můžu doporučit https://www.nutraday.cz/childrens-dha-gummies-tropical-punch-30-gumovych-bonbonu/ to mi děti jí úplně v pohodě

Pájuška21, 23. 9. 2020, 21.46

zkuste dát dětem tohle https://www.nutraday.cz/kidss-chewable-dha-60-zvykacich-softgelu/ jsou to žvýkací kapsle ve tvaru ryb

Klarys, 27. 1. 2021, 20.55

děkuji za tip, vyzkoušela jsem to doma a má to úspěch

LuciJana82, 10. 1. 2018, 11.14

Kupuju od Walmarku a spokojenost,cenově v pohodě a k nim přidávámáme Martánky Imuno Forte tablety na doplnění imunity.S touto kombinací jsme spokojený,schváleno i pediatrem.Dávám už kvůli tomu,že je to bez konzervantů a lepku.

Mygara

Mygara, 30. 11. 2017, 19.10

záleží jestli už polykají, tak od Walmarku, ale ty tobolky jsou větší a s polknutím má problém i dospělý nebo pak rybí olej s příchutí, opravdu to není špatné

Fuga

Fuga, 30. 11. 2017, 18.38

od naturamedu nikdy, to se raději zeptejte v lékárně, tam je to ověřený zdroj

Katka

Katka, 30. 11. 2017, 14.15

O tom byl i snad nějaký pořad, že dítě musí poznat potraviny v určitém vývojovém období a seznámit se s nimi, později už jsou nedůvěřivé, vyloženě se nového jídla bojí. Existují v cizině i nějaké poradny pro takové děti a učí je tam jíst ovoce a zeleninu (napřed si s ním hrají, očichávají, dloubají....) Zřejmě díra na trhu tady v ČR ;o)

Lenča Pešková, 30. 11. 2017, 13.58

A to opravdu nesni nic? Mala kazdy den neco zobe. Misto sladkého si řekne že chce okurek nebo mandarinky na volně přístupné. Jednou jich snědla 7 tak jsem je pak už schovala 🙂

annahb, 1. 12. 2017, 11.50

moje děti se o ovoce pomalu perou ted u nás frčí kaki - zeleninu také snědí všechnu

dadinkamaminka, 30. 11. 2017, 13.16

Taky docela nerozumim tomu, ze nekdo napise, ze jejich dote neji zeleninu a ovoce. Nejak to nechapu... Vzdyt existuje spousta moznosti, treba mixovane zeleninove polevky, nebo ovocne smoothie. Je to moc dobre a pochybuju, ze dite, ktery ma rado sladke by to nevypilo... Muj syn to miluje. Miluje ovoce a davam mu vsechny druhy... Ze zeleniny ji sice jen okurky, rajcata a papriky, ale to staci. Zbytek mu doplnuji polevkama... Vitaminy a omegu samozrejme koupit muzete. A myslim, ze je uplne jedno ktery druh nebo znacku... Lisi se to jen cenou...

Katka

Katka, 30. 11. 2017, 14.05

Taky se mi tomu nechtělo věřit, ale vidím to u dětí kamarádek. Prostě ovoce neznají, tak nechtějí ochutnat. Naše děti třeba milují banány a znám kluka co ho nedá do pusy. Posledně mě šokovalo 9 leté dítě, které vidělo poprvé ananas. Ale lízátko má 3x denně.

Cherrynka, 30. 11. 2017, 11.32

S tím zkušenost nemám. Já syna akorát naučila jíst papriku a okurku, ovoce s ní všechno papriku už žužlal v 5 měsících

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů