Nemocné dítě a zaměstnání

sledováno 1× zobrazeno 1917×

Vložil(a): Petra Schoberová, 13. 3. 2018 6.23

Krásné ráno maminky, asi věcné diskutované téma ale nevím si už rady syn skoro tři roky stále nemocný byli jsme i na nosních mandlickach, já musela dříve do práce aby jsme měli.. Teď se bojím že o práci přijdu samozřejmě jako pro každou mámu je pro mě zdraví syna nejdůležitější prosím najde se mezi námi někdo kdo si prošel nebo prochází něčím podobným?? Znáte nějakou solidní práci co by šla dělat z domu ??? Abych mohla být s ním :(

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 5. 2. 2024, 21.36

My jsme to tak měli s prvním synem. S manželem jsme se střídali na OČR a já jsem nakonec musela dát pak v práci výpověď a byla jsem na úřadu práce. Když jsem podruhé otěhotněla, tak jsem pak na mateřské začala řešit založení s.r.o. přes https://sidlofirmypraha5.cz/sluzby/zalozeni-firmy a rozjela jsem si vlastní firmu, takže jsem svým vlastním pánem a když jsou děti nemocné, tak jsem doma.

Marta1982, 26. 3. 2018, 12.32

poku je nemocné, taky se střídáme. Pokud má jenom rýmu a nebere léky, jenom kapičky do nosu a čajík, tak si dcerku klidně vezmu i do práce.

vendy.z, 21. 3. 2018, 13.16

my se s manželem u nemocných dětí střídáme, do školky šli ale od 3 let a stejně byli a jsou hodně nemocní

Gabill, 15. 3. 2018, 20.48

Ten prvý rok v škôlke je vždy náročný. Tiež sme si to preskákali, hlavne s tými staršími deťmi. Všelijako sme to plátali dovolenkami, OČR-kami, pomáhali aj starí rodičia, keď už toho bolo veľa. Teraz mám toho najmladšieho tiež prvý rok v škôlke a ja už chodím do práce. Na posilnenie imunity mi detská lekárka poradila Imunoglukan, tak mu ho dávam každé ráno pred raňajkami. Všeliek to nie je, ale myslím, že pomáha. Môže sa brať aj dlhodobo s prestávkou cez leto.

Cherrynka, 14. 3. 2018, 11.34

To vás chápu je to problém asi více maminek a někteří zamstnavatelé nejsou tak ohleduplní

Petra Schoberová, 20. 3. 2018, 9.50

Je to hrozne

Mygara

Mygara, 14. 3. 2018, 6.34

to je věčný problém maminek, ale ta nemocnost se omezí, musí se mírně promořit a získat imunitu

Cherrynka, 14. 3. 2018, 11.34

Je to i na zaměstnavateli

pouzarovaj

pouzarovaj, 13. 3. 2018, 21.45

Já si myslím, že je to běžné, že první rok ve školce jsou děti honě nemocné...Záleží, jak máte rozumného zaměstnavatele. Jinak s prací z domu je to těžké.

Katka

Katka, 14. 3. 2018, 18.41

Kamarádky syn je nemocný už třetím rokem ve školce pořád stejně často. A to už bere přes 3/4 roku přípravky na podporu imunity na recept. Myslím, že u nich je to spíš psychikou a stravou než množstvím bacilů ve školce.

Žofinka

Žofinka, 13. 3. 2018, 20.36

To vůbec o ničem spolehlivém nevím, bohužel

Aliisha

Aliisha, 13. 3. 2018, 20.23

S prací doma je to složité. Záleží na tom, co umíš, ovládáš. Pokud umíš jazyk, tak překlady, psaní textů apod....

Cherrynka, 14. 3. 2018, 11.35

No já před 2 dny psala na práci domů a chtěli po mě 990kč!!! Tak sjem jim napsala, at jsou do pr**e, ale i tak mě přemlouvali asi jsou na urážky zvyklí

slavuska

slavuska, 13. 3. 2018, 19.31

normální domácí práce moc nejsou, je to těžký, bez podpory rodiny, snad bude mít zaměstnavatel trpělivost. Ono záleží, co umíš, třeba kamarádka má práva, a při mateřský sehnala na doma nějaký překlady právních dokumentů, a má za to slušný peníze, za pár hodin denně..ale obyčejnej člověk bez specifických znalostí těžko něco shání, leda nějaký ty prodeje dedry, a spol., ale tomu nevěřím, že se tím dá nějak moc vydělat

Cherrynka, 14. 3. 2018, 11.36

To ne, takové prodeje jako Dedra a Avon atd na tom nejde vydělat. Možná tak 150kč za měsíc, ale nejhorší je, že to dělá každý druhý a zákazníci nejsou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů