Léto a voda

zobrazeno 1010×

Vložil(a): Cherrynka, 16. 8. 2018 9.01

Ahoj, nezdá se vám, že letos, bohužel, se topí více dětí? :( dokonce se utopil chlapeček, kdy jeho máme byla od něj pár metrů na mobilu :( jenže kolem chlapečka prošlo asi 20 lidí a nikdo mu nepomohl, na netu běžel záznam kamery a jeden chlap ho dokonce odtsrčil, aby mohl projít :( to bych pokutovala!!! Chlapeček měl 2 roky, dospělí měli vodu do pasu.....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 10. 5. 2021, 8.24

Každý rok se přes léto utopí hrozně moc dětí. Nepochopím to, jak mohou nechat děti u vody bez dozoru. Je to mžik. Já mám 4 letého syna, který chodí na plavání, takže se umí potápět, ale ani tak bych ho nenechala nikdy v bazénu samotného. Koupeme se v bazénu spolu, nebo jsme doma, kde už ho nechávám samotného hrát . Máme klimatizaci, kterou jsme si objednali ze Vzdušínu https://www.vzdusin.cz/mobilni-klimatizace , takže mi ani tolik nevadí, že jsme doma a ne venku ve vodě .

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 20.12

Je to o lidské všímavosti a také hlavně ne čumět pořád do mobilu

Žofinka

Žofinka, 21. 8. 2018, 9.11

Je to hrozně smutné, chudáci děti, ale vždy za to můžou rodiče, že je neuhlídal, bohužel

Ketris

Ketris, 20. 8. 2018, 16.50

Tak u nas na prehrade kazdy rok zemre dite.. Ale je to i tim, ze rodice spise hledi do mobilu nez aby to ditko hlidali..

Fuga

Fuga, 19. 8. 2018, 17.52

nevím, možná se třeba i o dětech více mluví , lidé jsou více dojmutí, když jde o dítě a hned je větší sledovanost, tím nechci nic zlechčovat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 8. 2018, 8.43

Ono to bylo asi vždy jen se o tom třeba víc mluví stejně jako u těch dětí co se upečou v autě 😥

Cherrynka, 18. 8. 2018, 11.24

To je taky děs.. nechat dítě uvařit v autě. Tohle nikdy nepochopím, já bych je tam pak zavřela, ty rodiče, taky, at si vyzkouší, jaké to je

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 8. 2018, 19.29

Také to nechápu já bych ho tam nenechala ani minutu. Vždy ho z auta vyndám nebo jeden z nás s ním čeká . . .

Aliisha

Aliisha, 17. 8. 2018, 20.41

Děti si musí každý pohlídat. Nespouštět z nich oči

Cherrynka, 18. 8. 2018, 11.25

Kéžby to tak dělali všichni

Ketris

Ketris, 20. 8. 2018, 16.51

Jenze to kazdemu nelze vysvetlit.. bohuzel

V007A, 17. 8. 2018, 8.07

Je to vždycky smutné,navíc,když si lidi nevšimnou a přesto by mohli pomoci.

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 8. 2018, 12.18

Ja si myslim, ze nekdo treba i premyslu zda si dite hraje ci topi, jenze muze mit spatne zkusenosti. Nektere matky jsou.... a vynadaji i za to, ze nekdo diteti zvedne hracku. To odradi a pak je lepsi vsimat si sam sebe a takhle to dopada

V007A, 17. 8. 2018, 20.40

No dneska jsme byli u vody a řvalo tam miminko v kočárku už jakou dobu. Držela jsem se,protože vím,že některé mámy hned někomu nadají už jenom za to,že se podívají do kočáru - to zjednodušuju. Ale už to trvalo dlouho,tak jsem nevydrzela a šla miminko aspoň trochu pohoupat a zkontrolovat,jestli tam nemá vosu. No maminka asi za 10 minut vylezla z vody.

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 8. 2018, 20.57

Ta by mohla kandidovat na matku roku

Cherrynka, 18. 8. 2018, 11.26

To mě taky drásá nervy, když slyším dlouho dětský pláč. Třeba v kočárku před obchodem

Cherrynka, 18. 8. 2018, 11.26

To souhlasím,že některé jsou tak docela mrchy a všechno jim vadí. Ale nevím... pak z toho strachu může přijít dítě o život

Janako

Janako, 16. 8. 2018, 23.15

Nedávno jsem viděla video, kde jsou záběry topicich se děti a kolem spousta lidí. Nikdo nepomohl. Ale proč? Protože nikdo nejspíš nevěděl, že se ty děti topí. Vypadalo to, že ty děti skáčou ve vodě nebo že se cachtaji, ale ne že se topí. Kdybych to sama neviděla, tak tomu nevěřím. A u toho videa právě bylo, že topící se děti nekrici, nemavaji rukama. Je to zradny!

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 8. 2018, 8.43

Já teď taky četla že to člověk nepozná že se někdo topí . . .

Cherrynka, 18. 8. 2018, 11.28

No právě, topící nekřičí, protože všechnu sílu dávají do nadechnutí se. Ale právě při hraní děti piští, křičí, smějí se. Nikdy si nehrají potichu a klidně. To by taky mohlo někomu pomoci se zorientovat

LucieS

LucieS, 16. 8. 2018, 15.30

Ono vůbec co jsem sama matkou, tak to nějak víc registruji. Dřív jsem to měla - aha, přečetla jsem a za minutu nevěděla, co čtu. V červenci mi hodně zasáhlo, když na jižním Plzeňsku smetl vlak rok a půl starého chlapečka. Shodou okolností jsem 4 dny po tom byla u kolegyně doma a povídám jí o tom - že to je přece u nich v obci? A ona mi povídá a ukazuje na barák vedle - to byla sousedka a povídala, jak se to stalo (úplně jinak, než jak psali v novinách a bylo v TV). Že prý ta matka za tím chlapečkem běžela a viděla to, jak ho ten vlak smetl. No ještě teď mi je z toho špatně. Asi to tak máme všichni, že co je "daleko" od nás a netýká se nás, tak nějak neregistrujeme, ale jak se stane něco poblíž či někomu známému, tak se nás to hrozně dotýká.

Cherrynka, 16. 8. 2018, 19.55

To já právě registruji hodně! je opravdu pravda, že když jsem mámou, tak je mi najednou líto všech dětí a štve mě, když je někdo odhodí nebo je nehlídá správně. Přiznám se, že poslední dobou nechci půjčovat syna jeho otci, stejně už o něj moc nejeví zájem. On je nespolehlivý a bojím se, že by ho neuhlídal

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů