Lahev na pití

zobrazeno 890×

Vložil(a): petralak, 7. 12. 2018 13.00

Maminky, z čeho pijí vaše děti? Já si nemůžu pomoct, ale plastové láhve, ať jsou sebevíc propagované jako zdravé, tak jim nevěřím. Zdravé byly i dřív a pak najednou ouha, ono existuje nějaké BPA.... a bůh ví, co ještě existuje a teprve se na to dělají testy než přijdou s tím, že to je zdravotně závadné. Takže asi sklo? A máte zkušenosti s nějakou co má dobře udělané hrdlo na pití i pro malé? Neteče? Atp.? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lenuleprusova, 3. 4. 2024, 19.55

Dobrý den, sháním odolnou lahev na pití pro syna do školy. Chodí do 2 třídy a lahví nebo plastových flašek jsme vystřídali už mnoho. Buď to teče nebo se rozbije víko, popřípadě se z toho prostě blbě pije, když to těsní zrovna.. Prosím o doporučení. Ve škole mají pitný režim, ale on si prostě nejde se skleničkou pro vodu, hlavně pije asi nejvíc během hodiny, když je klid, tak aby se dala zasunout do boční kapsy batohu. Nejlépe asi 750 ml cca. Děkuji

Fuga

Fuga, 18. 12. 2018, 19.08

pijeme s plaSTU nebo nerezu na cestách, ale vyloženě lahvičku nemáme, ,áme to kdyžtak v termosce

vaniilla, 10. 12. 2018, 14.03

Mame vsechny mozne lahve, kelimky, nerez lahve, plastove... mala to rada strida a jedna vec ji brzo prestane bavit.

Zdeňka S., 10. 12. 2018, 10.11

Máme všechny láhve plastové, měla jsem i skleněné a nedopadlo to dobře

slunicko, 9. 12. 2018, 14.45

Máme plastovou lahvicku a hrneček

Mygara

Mygara, 8. 12. 2018, 20.34

Chtěla jsem koupit nerez, ale ta cena je darda, takže sklo

Lenourecek, 8. 12. 2018, 20.19

Máme zatím jednu společnou z hliníku a budu jí kupovat i klukům. Je nesmrtelná, v létě v ní pití neteplá, je lehká...

Monuli, 8. 12. 2018, 15.59

Máme skleněnou lahvičku a starší pije ze své termolahvičky nebo hrníček z bambusu

An an (andrejka3741)

andrejka3741, 8. 12. 2018, 12.01

Ma plastovou flasku, sklenicku, hrnicek.

petralak

petralak, 8. 12. 2018, 11.33

Já mám na cesty velkou skleněnou láhev, malá z ní taky pije, ale musím ji pomoct, za prvý nemá ochranný obal a pak když je plná, je těžká. Doma pije už odmalička ze skleniček, máme tlustý sklo, takže ho neprekousne a je hodná, že ví, že sklenice patří na stůl a nikde s ní neběhá. Jen mi chybí nějaká praktická do auta např. kdy potřebuju, aby se napila sama... Ale nerez by byl asi taky dobrý kompromis, lehký a udrží teplý i studený nápoj.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů