Krevní skupina

zobrazeno 1276×

Vložil(a): Leňulka, 24. 9. 2018 8.34

Maminky co máte krevní skupinu RH negativní, zjišťovali po porodu krevní skupinu i u vašich dětí? U nás to dělají v porodnici automaticky u těchto dětí. A maminky co mají RH pozitivní, vám to dělá potom pediatr nebo je to jen na vlastní žádost? Já třeba jsem svou krevní skupinu nevěděla do doby než jsem šla darovat krev. Ale aspoň k něčemu je to dobré vědět, před operací mi to nemuseli zjišťovat,jen jsem jim předložila průkaz dárce krve. Dcera to má zapsáno v očkovacím průkaze už z porodnice

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vivianr, 7. 12. 2018, 18.30

Jelikož mám RH negativní, tak vím krevní skupinu dětí a docela to i hezky vyšlo. První je A+ a druhý B+

Fuga

Fuga, 3. 10. 2018, 10.32

Já jsem tedy R H plus ale u dětí mi krevní skupinu u všech třech Zjišťovali v porodnici

Mygara

Mygara, 27. 9. 2018, 7.02

Já jsem také negativní a krevní skupinu u dětí Zjišťovali

Ketris

Ketris, 26. 9. 2018, 8.23

Mne teda nikdy nikdo nezjistoval..

louskacek2, 25. 9. 2018, 19.37

Krevní skupina dítěte se zjišťuje jen při Rh mínus faktoru matky z důvodu jejiho zdraví pro podání protilátek.u ostatních dětí ne, samozřejmě pokud jsou zdravé. Já svou krev neznala do prvního těhotenství

Ketris

Ketris, 26. 9. 2018, 8.24

Mam to stejne, dokud jsem neotehotnela, tak jsem taky krevni skupinu nevedela

Minnie, 25. 9. 2018, 18.53

Já mám A+ a zjistila jsem to až v prvním těhotenství. Co mají děti netuším ale partner má taky A+ takže nejspíš budou mírmt A+ taky...

nocken, 25. 9. 2018, 14.38

Mám krevní skupinu dětí napsanou vždy ve zprávě z porodnice. A mě jí zjišťovali na začátku těhotenství. Máme všichni stejnou skupinu, jen jeden pozitivní a jeden negativní a děti to mají stejně.

Gabill, 25. 9. 2018, 13.12

Máme všetci 0+. Deťom krvnú skupinu zisťovali ešte v pôrodnici.

nellys, 25. 9. 2018, 12.38

Já mám B+ a mám ji od mala zapsanou v očkováku. Nejstaršímu synovi zjišťovali v porodnici a taky má zapsáno v očkováku. Další děti jsem rodila v jiné porodnici a tam krevní skupinu nezjišťovali

Zdeňka S., 25. 9. 2018, 9.02

Já mám B + a zjistila jsem to taky až jsem šla darovat krev u dětí mi nezjištovali nic ...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů