Eucasol

zobrazeno 2954×

Vložil(a): Jarka mmm, 9. 11. 2017 8.37

Ahoj,chtěla bych se zeptat na Eucasol. Koukala jsem na recenze apřidání všechny ho dobře hodnotíte. Chtěla bych se zeptat,jestli je za ty peníze fakt tak dobrej a jestli by třeba podobnou službu neudělal např.eukalyptovej olejicek? Doma jsme všichni nakraply. Mě,dcerce a manželovi docela dobře zabíraj homeopatika,malej mi to plive (ještě to teda zkusím strikackou). Dovedete si představit noc s miminem s ucpanym nosem (plus za zády kopajici dítě :D). Dala jsem do místnosti cibuli,trochu to pomohlo. Navíc než ro dcerce zabralo,tak vyděšeně řvala,že nemůže dejchat (nic do nosu nechtěla) a vyrvala si vysokou horečku (rýmu měla naposledy asi v roce). Manžel mívá celoročně trochu rýmu a občas sipani (je téměř vylecenej astmatik). Myslíte,že by nám to pomohlo nebo jsou to predrazeny bylinky? Jw to otázka na ty,co to používaj....A kde to kupujete? Díky moc! (Btw me rýma netrápí,ani muže,ale ráda bych těm deckam do budoucna trochu ulevila a svým nocim taky ;) ).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 25. 11. 2017, 20.32

Mě to tedy nepřesvědčilo, jen že je koncentrovanější? My používáme oleje z lékárny a funguje to také dobře.

Mygara

Mygara, 10. 11. 2017, 9.43

také jsem nikdy neměla, takže nemůžu poradit

Barbarelka, 10. 11. 2017, 7.05

Toto tedy nemám...ale jak tady píšou všechno jde když se chce malá taky vždy vyvádí že nechce položím ji obkleknu chytnu hlavní položím na jednu tvar a strojní do každé jednou a když to vyfrkne hned střílnu zas a už to zůstane po dvou třech dávkách už si nechá dělat bez boje

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 2.34

tento přípravek neznám, ale tonoucí se stébla chytá, že

Lenourecek, 9. 11. 2017, 21.50

Nikdy jsem o tom neslyšela. Také používáme mořskou vodu a odsávačku. Tento týden jsem dostala rostlinku Rýmovník, prý pomáhá na lepší dýchání a při rýmě, ale vyzkoušet jsem ještě nestihla

editak, 9. 11. 2017, 21.20

používám mořskou vodu a odsávačku, do aromalampy eukalyptovy olej, vetrat... eucasol neznam

Fuga

Fuga, 9. 11. 2017, 19.01

vůbec to neznám, ale doma si vyloženě užíváte

Jarka mmm, 9. 11. 2017, 20.32

jo,to si užívám

L.janicka.l

L.janicka.l, 9. 11. 2017, 14.08

Tak tohle vubec neznam, ja strikam malemu i sobe morskou vodu, ruzny kapky me nikdy nezabrali az tohle od te doby co to mam da se rict, ze nevim co to je ucpany nos a hlavne mi to tu rymu i zkrati. Neni to levne ale zase to vydrzi dlouho. No tak snad to brzo odejde aby se deticky netrapili

Jarka mmm, 9. 11. 2017, 18.51

Mořskou taky máme.

JanaH, 9. 11. 2017, 13.36

Já jsem o Eucasolu uvažovala, ale nakonec jsem ho nekupovala. Když jsme nachlazení, zapnu třeba 2x denně aromalampu - dávám kapku nebo dvě borovice (je dobrá na kašel a rýmu i dezinfekční) a přidám kapku citronu nebo mandarinky na zjemnění. Občas, když jsou kluci hodně zasoplení, kapnu i rozmarýnu.

Jarka mmm, 9. 11. 2017, 16.02

Diky,aromalampz nemáme,aleslo by to dát na fondue sadu

vaniilla, 9. 11. 2017, 13.00

O tom jsem nikdy neslysela, musela jsem si to vygooglit.

annahb, 9. 11. 2017, 15.54

také jsem googlila

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů