Dětské brýle

zobrazeno 190×

Vložil(a): Hedvikakasa, 7. 10. 2023 9.52

Dobrý den, potřebovala bych nějakou dobrou optiku pro syna. Liberec a okolí. Byly jsme i u očaře a řekl nám že by potřeboval brýle. Nechci na něm ale šetřit a kupovat něco co za pár měsíců poškrábe nebo rozbije a budu muset investovat znovu. Ráda bych i aby zrak případně ještě řádně vyšetřily přímo na místě.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ratajka, 17. 10. 2023, 15.21

Ahoj a kolik je synovi let? Já mám ráda optiku Doktora Klaina jsou u nás na Moskevské 41. Mají tam právě myslím jako jediný dětskou a měří zrak a všechno. Moc hezké prostředí, kvalitní brýle i přístup k dětem a zákazníkovi jako takovému.

Hedvikakasa, 20. 10. 2023, 11.10

Malýmu je 7 právě a ne že bych doktorům nevěřila, ale přece jen raději bych chtěla aby měl dvojí kontrolu, nechci aby měl za dvacet let "popelníky". Děkuji za tip. Takže se stačí tam zastavit nebo se nějak objednáváte?

Ratajka, 25. 10. 2023, 10.17

Lepší je se objednat https://dr-klain.reservio.com/doktor-klain-liberec-deti2/services/49b7bce3-d9a3-455e-9988-be9525bb5822 , já se teda objednávám vždycky, alespoň vím že nebudu čekat a že na mě budou mít čas. Dětská optometristka je tam jen jedna. Takže je to lepší. Všechno Vám vysvětlí, vyšetří případně se pobavíte o brýlích nebo čočkách. Dle toho co by bylo lepší. Určitě si na to vyhraďte čas, jsou tak opravdu precizní.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů