Chudák dítě?

zobrazeno 1055×

Vložil(a): Zlata1, 7. 2. 2017 15.50

Tak dnes jsme byla na jedné zastávce a zarazilo mě jak jedná maminka dala přes kocarek, plenu že silnější bavlny a ucpaly tím přední část kočárku. Přišlo mi, že dítě nemůže přeci dychat. Ale asi jsem větší cita než ostatní maminky a přišlo mi to vůči dítěti dost nebezpečné, kort když jsem j viděla jak ucpávka všechny strany a průduchy. Myslíte si že je to v pohodě? Nebo to cítím jenom tak přehnané??

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 11.10

záleží na aktuálním počasí, třeba tam byl novorozenec

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.52

J8 v zimě myslím nedávala nic jen plenu když na něj svítilo a v létě jsem mu namáčela plenu, ale dávala jsem také jen když svítilo jinak ne

Pavla H., 8. 2. 2017, 21.25

Teď v zimě to je celkem časté,kvuli mrazu či prostě počasí Sama jsem dávala přes autosedačku, aby jí neofouklo.Malé jsou 3 měsíce a pro druhou dceru do školky musim

jitkamety

jitkamety, 8. 2. 2017, 16.29

pokud foukalo tak se ani nedivim

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 12.28

ta látka určitě propouští

Čertice, 8. 2. 2017, 12.27

Teď když je tak hnusně, tak se ani nedivím.

vendy.z, 8. 2. 2017, 6.55

Plenka je většinou prodyšná, pokud to nebyla nějaká hodně hutná... Ale já bych to tak určitě neudělala..

gosa22, 7. 2. 2017, 22.14

plenka by měla být prodyšná, přesto by se neměl zadělat celý otvor, ale ponechat aspoň částí proudit vzduch...a jestli je mimčo ještě moc malinké nebo nesmí mezi lidi, tak s ním maminka nemá jezdit ven vůbec, dokud nebude líp...tohle je hrozný nešvar, mnoho maminek si ani neuvědojeme, jak může být toto "ucpání" nebezpečné...plenky jsou ještě ok, hrůza děs jsou deky přes boudičku kočáru hlavně v létě...

Zlata1, 8. 2. 2017, 15.19

Jo, mě ale přišlo, že je to silnější deka a ucpaly snad všechno kolem korby

gosa22, 8. 2. 2017, 17.17

Tak to doufam,ze si mimco aspon kontrolovali..ja zazila v autobuse pani,ktera takto zavreneho kojence behem 25min jizdy ani jedinkrat nezkontrolovala:-(

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.53

Tak to je síla, ale jsou takové maminy i v mém okolí co pořád dítě přikrývají že na něj není vidět

Lenourecek, 7. 2. 2017, 22.06

Plena je prodyšná, jestli to měla proti větru nebo smogu... Třeba bylo miminko ještě v šestinedělí a ona měla prostě jen strach

Zlata1, 7. 2. 2017, 22.01

Já jsem kdysi viděla jeden pořád a tam jeden doktor mluvil, že šel pohlíží a viděl jak maminka tlačí kočárek a přední část úplně uzavřenou, tedy plenou nebo dekou, a vysvětlil, že to je v letních mesicich nebezpečné protože když je venku tricet, v kočárku je padesát stupňů a když ještě žena dá plenu a myslí si, že tím ochladí kočárek je na omylu, do kočárku musí proudit vzduch jinak dítě se prehreje.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů