Bio potraviny, prostředky,..

zobrazeno 279×

Vložil(a): Kajka Janikova, 17. 10. 2023 10.40

Ahoj holky, chci cítit na bio zdravé věci kvůli malé. Nemyslím ty bio věci ze supermarketu, ale z nějakého ověřeného e-shopu. Klidně i zahraničního. Mate s něčím zkušenost? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Královka85, 7. 2. 2024, 12.24

Ahoj, potraviny kupuju převážně v obchodě, pokud to jde tak hodně kupujeme u farmářů či na trzích. Kosmetiku beru od Attitude, mají přírodní, šetrnou k pokožce i planetě, přírodní receptury. Kupovala jsem už pro malého a beru od nich věci i teď a do domácnosti i pro nás.

Sylvi18, 16. 2. 2024, 10.58

Taky se snažím brát potraviny u farmáře a sezóní. Tomu z obchodu už moc nevěřím. Co se týče té kosmetiky, tak tu vyzkoušenou nemám. Můžu se jen zeptat kde kupuješ nebo objednáváš a co tam pro mimča mají?

Královka85, 28. 2. 2024, 9.28

Nějaké věci mají třeba v Dmku případně i dr. Max. A pak online pilulka, rohlik a další.. Nebo u nich na stránkách https://www.babystart.cz/detska-kosmetika.html, tady doporučuju vyzkoušet dětské tělové mýdlo a šampon 2v1, mycí pěnu 2v1 a nebo taky gel na praní ten je zase v jiné sekci. Všechno jsem měla s hruškovým aroma. Velmi příjemná vůně, jemné a šetrné k pokožce.

Královka85, 28. 2. 2024, 9.28

Nějaké věci mají třeba v Dmku případně i dr. Max. A pak online pilulka, rohlik a další.. Nebo u nich na stránkách https://www.babystart.cz/detska-kosmetika.html, tady doporučuju vyzkoušet dětské tělové mýdlo a šampon 2v1, mycí pěnu 2v1 a nebo taky gel na praní ten je zase v jiné sekci. Všechno jsem měla s hruškovým aroma. Velmi příjemná vůně, jemné a šetrné k pokožce.

Monika8989, 29. 1. 2024, 21.09

Dobrý den, já se také zajímám o zdravé bio produkty, a to zejména kvůli našemu malému. Chci, aby měl to nejlepší, takže na ceně mi zas, tak nezáleží. Nedávno jsem si objednala kvalitní oleje na internetových stránkách https://www.fabioshop.cz/oleje/. Na tomhle e-shopu mají velký výběr a určitě si tam vyberete i vy. Přeji dobrý výběr.

PetraKolmanova, 25. 10. 2023, 13.17

Já s Alpikem, nakupuju praci prostředky. Beru tam i prirodni šampon. Myslím, že jsem tam videla i nějaký mlsky a potraviny. 👍

Kajka Janikova, 25. 10. 2023, 18.52

Můžu se prosím zeptat jaké prací tam kupujete? Dívala jsem se na e-shop, ale je tam toho na výběr opravdu hodně. Děkuji

PetraKolmanova, 26. 11. 2023, 0.04

Beru Almawin a Yellow&blue, avivaze jak kdy, střídám, vyzkoušela jsem jich už hodně.

Luisaa, 24. 4. 2024, 19.09

chci se zeptat, jestli se ty prostředky poperou i se skvrnama vyloženě, když jsou přírodní a to stejné jsem koukala třeba na čističe podlah, s mimčem bych ráda něco šetrného,ale aby to mělo efekt

Sofinaa, 26. 4. 2024, 14.39

já v tom běžně peru i body od příkrmů,kde je často mrkev. ale tak musí se to nejdříve namočit, tak jsem postupovala i u běžného pracího prášku

Hedvikakasa, 28. 4. 2024, 19.32

musim souhlasit a hlavně vše krásně voní a dlouho

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů