aromaterapie

zobrazeno 1557×

Vložil(a): patricia077, 22. 12. 2016 11.51

Máte zkušenosti s aromaterapií u malých dětí? Funguje to? Nebo je to zas nějaký moderní boom?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

krisstaZ, 18. 4. 2022, 9.28

tak již nějakou dobu AT aplikuji, a musím říct, že možná to je jen pocit, ale je mi líp

helena662, 10. 6. 2022, 11.47

tak co, zabralo to?

krisstaZ, 7. 1. 2022, 19.59

Holky kde nakupujete věci na aromaterapii? Teprve začínám, tak se moc nevyznám

helena662, 3. 2. 2022, 17.29

obchodů na netu je až až,.. já mám třeba dobrou zkušenost se stránkou www.wereco.store.cz, záleží za jakým účelem s aromaterapií začínáš?

krisstaZ, 3. 3. 2022, 11.28

hele teď v situaci v jaké se svět nachází bych potřebovala hlavně něco na uvolnění mysli.. odlehčení hlavy a taky migrény. Neporadila bys?

patricia077

patricia077, 3. 3. 2022, 18.08

Na migrénu mne osobně tohle vůbec nefunguje

helena662, 10. 3. 2022, 20.32

jéé no to chápu, je to děs.. zkus mrknout přímo na ty stránky, je tam vždy ke každému produktu popsáno, na co je.

krisstaZ, 11. 3. 2022, 20.53

a není nějaký olej vyloženě na to jo? Přemýšlím zda jít po vůni, kterou mám ráda a nebo spíš něco účelově

krisstaZ, 11. 4. 2022, 11.28

Prosím dáš mi sem konkrétní odkaz? Díky

helena662, 19. 4. 2022, 14.05

na co? na tu aromku? jakože přímo z té stránky www.wereco.store.cz myslíš?

krisstaZ, 28. 6. 2022, 16.09

co nyní využíváte v aromaterapii? co doporučíte?

Barča2020, 20. 1. 2021, 19.46

Ahoj holky, prosím o doporučení nějakého olejíčků a přípravků na aromaterapii?

vilina, 23. 1. 2019, 20.09

Protože nemáte čisté kvalitní. Z dobrého oleje, když kápnete jemně Vám špatně nebude. Já vždy pořádně vyvětrám a pak pustím aromalampu.

jarcula, 18. 1. 2019, 19.57

Jako etericky olej myslite. Ty mam take docela rada, ale z nekterych mi není dobře.

vilina, 12. 1. 2019, 19.27

Já mám ráda eukalyptus nebo mátu, když jsme nemocní. Kapnu do aromalampy a hned se líp dýchá.

patricia077

patricia077, 12. 1. 2019, 20.44

Jjj oboje mohu taky

kamila.336, 26. 3. 2018, 13.20

U malych deti nevim, nam treba pani i na joze zapaluje aromaterapii na uvolneni a provoneni mistnosti a to mam rada, clovek jak se soustredi jen na sebe a do toho trebavune jehlicnanu ci borovice to se pak hned jinak odpociva.

patricia077

patricia077, 26. 3. 2018, 13.39

Jj to chápu to jsem dřív dělala i doma tchýně pořád akorát ty vonné tyčinky mi smrdí

Žofinka

Žofinka, 2. 1. 2018, 8.17

já s tím nemám zkušenost ani u sebe, tedy, občas si něčwho čuchnu, ale efekt posoudit neumím, snad jen rýmovník je dobrý

patricia077

patricia077, 2. 1. 2018, 9.13

na mne zrovna nezabírá

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 8.37

aromaterapie jako taková je podle mě zbytečná, dítě se stejně podle mě neuvolní, ale jsem zvědavá, jestli někdo v praxi zkusil a napíše postřeh

Pávinka, 26. 12. 2016, 18.23

no plánuji vyzkoušet, věřím, že nějaký lehký účinek tam být může. Jsem astmatička tak musím s vůní opatrně což je škoda

patricia077

patricia077, 27. 12. 2016, 14.55

Tak dejte pak vedet zda melo účinek

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů