aromaterapie
Vložil(a): patricia077, 22. 12. 2016 11.51
Máte zkušenosti s aromaterapií u malých dětí? Funguje to? Nebo je to zas nějaký moderní boom?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 3. 3. 2022, 18.08
Na migrénu mne osobně tohle vůbec nefunguje
patricia077, 12. 1. 2019, 20.44
Jjj oboje mohu taky
kamila.336, 26. 3. 2018, 13.20
U malych deti nevim, nam treba pani i na joze zapaluje aromaterapii na uvolneni a provoneni mistnosti a to mam rada, clovek jak se soustredi jen na sebe a do toho trebavune jehlicnanu ci borovice to se pak hned jinak odpociva.
patricia077, 26. 3. 2018, 13.39
Jj to chápu to jsem dřív dělala i doma tchýně pořád akorát ty vonné tyčinky mi smrdí
Žofinka, 2. 1. 2018, 8.17
já s tím nemám zkušenost ani u sebe, tedy, občas si něčwho čuchnu, ale efekt posoudit neumím, snad jen rýmovník je dobrý
patricia077, 2. 1. 2018, 9.13
na mne zrovna nezabírá
Mygara, 7. 4. 2017, 8.37
aromaterapie jako taková je podle mě zbytečná, dítě se stejně podle mě neuvolní, ale jsem zvědavá, jestli někdo v praxi zkusil a napíše postřeh
patricia077, 27. 12. 2016, 14.55
Tak dejte pak vedet zda melo účinek