Vzpoura maminek proti novým Pampers

zobrazeno 1677×

Vložil(a): lazna, 4. 4. 2017 11.03

Teď jsem narazila na článek, kde si maminky stěžují na pleny Pampers těch nových. Mají z nich otlaky a opruzeniny. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/460266/vzpoura-maminek-proti-novym-pampers-z-plenek-maji-deti-otlaky-a-opruzeniny.html A na Facebooku je k tomu diskuze, jak jsou matky líné, že dávají jednorázové pleny. Bohužel musím také říci, že už Pampers nekupuji, synovi se také udělali pupínky. Co na to říkáte a jakou máte zkušenost vy?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 8. 2017, 16.23

já nic nepozoruji po žádných plenách, zkrátka je střídám

Sisa, 27. 4. 2017, 17.47

my jsme kupovaly pampers u prvního a žádný problém nebyl, ale to bylo před osmi lety:-D ale ted uvazuju o látkovkách a doplnim nejakymi jednorazovkami, tak jsem rada za informace tady

misalla, 26. 4. 2017, 17.48

Dříve jsme taky kupovali Pampers, ale co jsem vyzkoušela plenky z Lidlu, tak už jiné nechci. Naprosto nám vyhovují a taky cena je daleko příznivější. Podle mě je Pampers prostě jen značka, ale top kvalita ne.

darzanka, 23. 4. 2017, 9.42

Kupovala jsem je jednou a zarazila mě už ta silná vůně. Dcera se mi po nich taky hned oprudila, takže jsme je ani nedopotřebovali. Manžel teď vozí z práce plenky zdarma, takže máme každý měsíc jinou značku, ale takovou reakci jako po pamperskách jsme teda neměli po žádných.

annahb, 22. 4. 2017, 10.58

já tenkrát pemprsky dostala a syn se po nich oprudil a hned je i pročůral tak jsem je nikdy nekoupila

Pavla T., 20. 4. 2017, 21.52

Pampers premium care jsem používala u syna do cca 2m a od té doby měl látkové + DM Babylove. U dalšího nemám chuť vracet se k Pampers, asi zůstaneme u DM

vendy.z, 8. 4. 2017, 12.13

pampers jsem zkoušela té starší, mladší byl v látkových a na noc Babylove

jitkamety

jitkamety, 6. 4. 2017, 11.30

Taky to tak mame a jeste k tomu smrdi tak chemicky...hned sly do kose

Kamibur, 5. 4. 2017, 15.10

Nove pampers jsme jeste nezkouseli, ty stare byly ok. Jinak si chvalim i pleny z Alberta, Tesca, Lidlu i DM🙂

LucieS

LucieS, 5. 4. 2017, 10.20

Já je malé dávám jen na noc, přes den má látkové pleny. Bohužel musím říci, že jí pupínky vyskákaly Dostali jsme pampersky od tchyně, tak je dospotřebuji a pak už jen jednorázovky z DM.

Cherrynka, 5. 4. 2017, 15.49

Mě z DM taky vyhovují

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů