tabule na zdi - tabulová a magnetická barva

zobrazeno 4872×

Vložil(a): Zuzi, 3. 8. 2016 16.01

Maminky máte některá zkušenost s tabulovou a magnetickou barvou na zeď? Ráda bych kousek zdi v dětském pokoji natřela těmito barvami, aby děti mohly být kreativní a dávat si tam obrázky a malovat křídou...jen nevím jak moc to bude pracné, případně při stěhování (za dva až tři) dát dolu...děkuji :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 16.35

kamarádka má magnetickou barvu na zeď, bílou a je to prima

hanina.rezkova, 27. 6. 2017, 22.01

Dobrý den, osobně budu volit místo magnetické barvy samolepící pásku. Vybrala jsem si tuhle https://www.obalove-materialy.cz/magneticka-folie-samolepici-60cm-1mm a myslím, že cenově vyjde lépe než barva. Jediné co tak jsem zvědavá jak to na zdi bude držet. Manžel ale říkal, že zeď nějak připraví.

Fuga

Fuga, 17. 12. 2016, 18.54

my máme magnetickou barvu na chodbě a je prima. akorát jsme museli dát více vrstev než bylo napsáno a udrží to jen jednu vrstvu opravdu pevně

Minnie, 14. 10. 2016, 20.13

Hodně o tom přemýšlíme až se budeme stěhovat, tak hledám recenze . Díky za diskuzi

Topik2, 23. 8. 2016, 23.16

Moc se mi tento nápad líbil....ale když jsem si představila co je z toho za nepořádek a že moje děti by pak malovali i jinde....přešlo mě to

V007A, 22. 8. 2016, 7.31

Taky se mi to líbí - ale právě se bojím toho, až by to mělo jít dolů.

vendy.z, 6. 8. 2016, 23.12

Já zkušenosti nemám, ale tabuli máme dole obyčejnou dřevěnou, ta nám stačí

snany, 3. 8. 2016, 22.06

Magnetická barva je docela dost drahá, taky jsem měla tendenci dětem stěnu natřít, ale ustoupila jsem od toho- nakonec jsem ráda neboť se snad letos budeme stěhovat do přízemí a v horním patro budeme rekonstruovat Barvu černou na křídy jsem koupila, ale teď mi leží ve skříni. Do nového pokojíku budu kupovat magnetickou tabuli, která lze připevnit na stěnu. Máme ve školce a moc se mi líbí. V tomhle stylu http://kancelarskevybaveni.cz/magneticke-tabule/412-magneticke-tabule-standard-90x120.html

Zuzi, 3. 8. 2016, 22.31

já právě nechci nástěnku...chtěla bych to trochu kreativněji než obyč nástěnkou ale díky

snany, 3. 8. 2016, 23.12

Tak se pak pochlubte výtvorem v kreativní dílně.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů