Repelentní náramek

zobrazeno 3625×

Vložil(a): Katka, 12. 6. 2017 14.19

Maminky, je mezi vámi nějaká která loni či letos používala repelentní náramek z VP programu a může se podělit o zkušenosti zde nebo do hodnocení? Já použila náramky včera poprvé a s výsledkem jsem byla dost zklamaná. Obě děti měly svůj náramek na noze a obě děti měly každé 4 klíšťata. Naštěstí jsme si jich všimli ještě během cesty a 7 z 8 jsme z těla odstranili ještě před přisátím, ale u toho posledního jsme to už nestihli a to se v klidu přisálo jen pár centimetrů od náramku. Takže si říkám, jak to odpuzuje? :/ Mám dilema, jestli náramky rovnou vyhodit a znovu se vrátit k funkční chemii, nebo jestli jim mám dát ještě šanci.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 11. 8. 2021, 8.43

Repelentní náramek neznám. Opravdu komáry odpudí? Já bych potřebovala najít nějaký účinný repelent, protože máme na zahradě strašně moc komárů. Na oknech máme přidělané sítě proti hmyzu, které jsme si nechali udělat u Pramos https://www.pramos.cz/okna/doplnky/site-proti-hmyzu/ , takže doma komáry nemáme, ale venku je to hrůza. Chodíme domů kolem 8 hodiny a dcera má na sobě spoustu štípanců.

Azaretka, 29. 7. 2020, 18.53

Tak to děkuji asi ho zkusím také

Cestovatelka333, 27. 7. 2020, 21.06

No nevím jestli je speciální, ale používám od značky skinnycoco, používám od nich více věcí.

Azaretka, 24. 7. 2020, 18.58

levandule má také odpuzující účinek? Jsem tedy nevěděla, myslela jsme, že jen teetree. Máš nějaké speciální na tyto účely?

Cestovatelka333, 21. 7. 2020, 16.46

Náramek není vůbec špatná věc, ale jelikož mi dcera strkala pořád vše do pusy, tak jsem se bála ho pořídit a raději jsem zvolila variantu tělové máslo s levandulí, který hmyz odpuzuje.

zinka, 26. 8. 2019, 23.06

Na zápěstí, kotníky, za uši. Aby mohl co nejlépe působit. Já také repelent od rosepharmy používám.

vandica, 23. 8. 2019, 21.00

A jak se používá? Kam se maže?

tersmet, 21. 8. 2019, 10.56

Tak náramky jsme doma ještě nezkoušeli, ale moc tomu nevěřím.. já jsem zastáncem klasických repelentů, i když to je asi dost velká chemie. Ale to jen jako prevenci proti klíšťatům. Doma proti komárům funguje moje aromaterapie zjistila jsem, že když používám tenhle olej https://www.alchymystique.cz/eshop/hrebicek-clove v aroma difuzéru, tak to vyžene úplně všechny komáry. Takže se nemusíme bát otevřených oken

vilina, 20. 8. 2019, 15.21

vandica, 11. 8. 2019, 21.49

Něco takového existuje? To jsem nikdy neslyšela.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů