Pomoc s výběrem

zobrazeno 79×

Vložil(a): Lucka158, 14. 3. 2023 21.40

Zdravím spolumaminky, chtěla bych svému dítku koupit nějakou moderní vymoženost, ale nevím co. Chtěla bych nějakou modernější věcičku, jako jsou ty různé misky které se nepřesypou a podobně. Co vás dalšího podobného napadá nebo byste také chtěli vyzkoušet?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dudu, 21. 3. 2023, 23.53

Zdravím, moji kluci mají velmi oblíbené Kouzelné čtení od Albi. Co se týče jídla, tak nepotřebují nic zvláštního, ale sada nádobí s Krtkem je oba potěšila. A mají vše porcelánové, aby věděli, že věci se můžou rozbít.

jancaan, 21. 3. 2023, 13.52

Je podstatné kolik vašemu dítku je..

milujici.teticka36, 20. 3. 2023, 9.03

Dobrý den, já teda nevím, kolik vašemu dítku je, ale podle mě má na moderní věci času dost. Já osobně raději kupuji klasické knížky. Databáze knih na https://www.cbdb.cz/knihy mi pravidelně radí s výběrem knížek pro děti podle určitého věku a toho, co ho zrovna baví. Takže od mala čteme básničky, říkáme si pohádky a musím říct, že je to lepší než kdejaký tablet.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací