Kupujete dětem zboží také z druhé ruky?

zobrazeno 2103×

Vložil(a): Christie, 10. 5. 2015 8.36

Maminky, nakupujete dětem i bazárkové zboží? V dnešní době je to celkem velký trend a nic neobvyklého, ba naprosto pochopitelné...Přeci jen dítka rostou tak rychle, takže spoustu věcí mají skutečně jen na chvilku a nějaký ten ušetřený peníz se také hodí...Co konkrétně v bazárcích, uzavřených skupinách nejčastěji lovíte? Která forma se vám osvědčila nejvíce, on-line nebo klasické kamenné obchůdky?

Sdílejte:   | 
4

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamil Štrof, 21. 3. 2020, 16.05

Ano, našemu malému kupujeme oblečení v naprosté většině z online tržiště https://www.onlinesekac.cz/ a myslím, že je to dobře. Oblečení totiž většinou příjde vážně v super stavu, takže ani nejde skoro poznat, že by bylo dříve nošené. Navíc se pak ani nemusíme strachovat, že jej syn nějak zašpiní či zničí. Prostě přinejhorším objednáme něco dalšího.

koliaska105, 12. 4. 2020, 18.55

Musím souhlasit. Taky jsme našemu malému hodně oblečení nakupovali v různých sekáčích a bazarech. Je super, že sehnat použité věci přes internet je dnes hračka. Pamatuji si třeba, že spoustu pěkných věcí se nám povedlo sehnat přes tento inzertní server: https://www.biginzerce.cz/

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 10.44

já kupuji, ale raději v sekáči, kde si to osahám, neplatím poštovné apod

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 18.25

raději kupuji ze sekáče, tam hned vidím, jak doopravdy vypadá a také můžu vyzkoušet

jitkamety

jitkamety, 20. 7. 2017, 11.56

Koupila jsem pytel obleceni za 500-, z bazaru jinak kupuji nove

jajulaš, 9. 3. 2017, 7.22

Rada si zajdu do sekače a nekupuji tam jen pro deti, da se nakoupit pěkně a hračky mi taky nevadí použité

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 10.35

raději nakupuji v kamenném obchodě, protože vel. 104 a 104 od jiné značky je velký rozdíl. a bazárky nebo levný textil u mě vedou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.59

Já tedy kupuji většinu bazarového a jsou to mnohdy krásné a kvalitní věci

Petra Önder (petrao)

petrao, 27. 6. 2016, 10.32

Nakupuji od maminek na Vinted.cz zatím všechno krásné, voňavé a čisté. Jak psala paní přede mnou, v kiku ve slevě se sežene krásných věcí které jsou jen o pár korun dražší a pak je můžete ještě prodat dál...

Petra Önder (petrao)

petrao, 31. 5. 2016, 21.36

Pár věcí jsem našla na votocvohoz.cz vždycky jsem byla spokojená, sama tam prodávám tak vím jak to chodí a máte skoro naprostou jistotu, že věci budou vypadat jako na fotkách (podle hodnocení uživatelky)

LindaM, 28. 5. 2016, 16.52

Bohužel nakupujeme dětem i "bazarové" zboží, děláme to velmi neradi, ale zkrátka musíme. ? V dnešní době je to celkem velký trend a nic neobvyklého, ba naprosto pochopitelné, ale jsou tu bohužel podle mého názoru veliká rizika . Jak u oblečení, tak i u hraček, knížek a podobně, Nevíte, kdo ty věci měl, byl zdravý, mohl být vážně nemocný, mít nějakou infekční nemoc. A jeho rodiče nebyli tak zodpovědní, aby místo do bazaru hodili nepotřebné věci - hračky a ošacení do kamen. Co s tím ? Děti nám rostou tak rychle, jako dříví v lese, takže spoustu věcí mají skutečně jen na chvilku a nějaký ten ušetřený peníz se také hodí...co bychom si povídali. Co nejčastěji v bazaru kupujeme ? - úplně všechno, ale snažíme se vše pořádně prohlédnout a zapojit náš šestý smysl. Nejraději máme tzv. "kamenné obchody"

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů