Dětské bazary

zobrazeno 1614×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 14. 10. 2017 21.17

Maminky, nakupujete či prodáváte oblečení, hračky a další potřeby po svých dětech na bazarech na netu, FB nebo nosíte do nějakého bazárku zorganizovaného vašim městem, mateřským centrem apod.? A nakupujete tam sami? A pokud prodáváte, kolik věcí se vám prodá? Osobně mám po různých FB bazarech hromadu věcí, nyní probíhá bazárek v našem MC, ale je to bída s nouzí.. Prodá se minimum věcí.. (a to prodávám jen ty lepší kousky) Přijde mi, že v dnešní době Lidlu, Pepco, Kik atd. nikdo moc bazarové věci nechce..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

andrea14, 29. 6. 2020, 13.17

Já osobně prodávám i nakupuji na webových stránkách https://www.biginzerce.cz/ a jsem tam moc spokojená. Mám špatnou zkušenost s tím tržištěm na Facebooku, protože se mě tam už několik lidí pokusilo okrást, tak bych to tam už asi ani nezkoušela.

Kamila.t, 9. 3. 2018, 22.12

Ahoj maminky, příští týden, tedy 17.3.2018 se v pražské části Kolovraty koná jarní bazarek oblečení, hracek a mnoho dalšího, určitě přijďte, kulturní sál u Boudů, 9-18 hodin, Mírová 21, věcí je tam opravdu hodně....

Mygara

Mygara, 20. 10. 2017, 5.34

na malé děti si myslím se dá pořídit opravdu krásné věci v bazárku, s těmi většími je už problém, protože většinu toho stihnou zrasovat, já něco takto prodala, ale většinu posílám dál příbuzenstvu

Žofinka

Žofinka, 18. 10. 2017, 7.45

já zatím echávám vše pro druhé, ale nákupu v bazárku se rozhodně nebráním

Janna, 17. 10. 2017, 9.53

Tak zrovna na tomhle bazárku jsem byla Pořídila jsem tam za pár korun nádherný zimní a podzimní kombinézky na syna a jak nové! Ale někdy tam jsou dost onošené věci a cena nepřiměřená. Já ještě nic neprodávám, nechávám si vše na další děcko, až někdy bude Jinak je fakt, že v Lidlu a v Kiku nakupuju ráda.

Kamila Pecharová, 17. 10. 2017, 14.22

Mě se tam neprodalo téměř nic a to mám ceny opravdu nízké, protože se toho chci zbavit.. Inu asi jsem se netrefila do žádané velikosti.. Odkud jsi? Já z Nováče

Janna, 17. 10. 2017, 19.40

Původně jsem taky z Nováče Teď bydlím kousek od Jaroměře, ale do centra jezdím, teda zatím jen na cvičení s miminky a na bazárky A taky k doktorům Ono na tom bazárku je taky dost těžký se vším prohrabat. Kolikrát jsou pěkný věcičky úplně dole a třeba já na to pak nemám ani sílu a koukám, co je navrchu.

Kamila Pecharová, 17. 10. 2017, 20.52

Oni to řeší stále.. Mají tam malé prostory, chtěli by to jinde ale zase řeší nájem... No ale jak tu už někdo psal, v dnešní době je větší nabídka než poptávka + Lidl apod. takže já myslím, že už se ten bazárek téměř nevyplatí dělat.. A na jaké cvičení chodíš? Já na Fit s mimi na těle a je to super! Určitě vyzkoušej!

Barbarelka, 16. 10. 2017, 9.07

Zatím po malé nic neprodávají planuji ještě aspoň jedno mimco ale na bazarcich též kupují podle ceny. Pokud mě to vyjde i s poštou levněji než v pepcu proc ne. q samo sebou to musí nějak vypadat

Fuga

Fuga, 16. 10. 2017, 7.51

já vbazárcích nakupuji a pár kousků, které jsem chtěla prodat, tak jsem prodala minimum, nejsem asi dobrý obchodník .-)

vendy.z, 16. 10. 2017, 6.41

No také mi to přijde - nejvíce to chtějí zadarmo. Já to tedy občas kupuji v bazárcích v MC, prodávala jsem tam letos poprvé a prodalo se 5 věcí z 10. Přes FB nekukpuji - jen výjimečně, vždy je to komplikované na předání. Nejvíce kupujeme spíše nové věci a jen pár kousků. Také mi jednou za čas přinese známá velkou igelitku a já to prohrabu a cca 30 kč/ks nakupuji.

lazna, 15. 10. 2017, 19.39

Jak kdy. Dokud tady byl bazar, tak jsem tam šla. Ale jak ho zrušily, tak už nenakupuje. Nakoupím v lidli, atd.

NiFee

NiFee, 15. 10. 2017, 19.16

Ja nakupujem aj predavam na FB bazaroch . Moc vecí sa mi teda nepreda aj ked su napríklad nové s vysačkou, len nam kupili zlú velkosť alebo sme dostali od každej babičky to isté . Ešte predavam veci ktoré vyzeraju ako nenosene. Tie ktoré maju nejake znamky nosenia už nepredavam ani za minimálnu cenu. No mam celkovo problem predať v dnešnej dobe hodcičo aj ked to davam pod cenu .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů