Batoh 4. třída - kde pořídit?

zobrazeno 757×

Vložil(a): Monča K., 9. 7. 2021 23.11

Dobrý den, poradíte prosím kde na netu mají hezké batohy. Dcerka půjde v září do čtvrté třídy a už si místo aktovky přeje batoh. Díky za tipy :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

SasankaBan, 17. 10. 2023, 12.55

Já jsem kupovala na Nikidomroller. Oni mají takové větší batohy, ale s kolečky a vytahovací rukojetí, takže je můžou děti vozit a nemusí tahat vše na zádech. Mě to přišlo jako dobrý nápad a dcera je moc spokojená.

Bertikber, 20. 10. 2023, 16.52

Ty a není ten batoh o to těžší, když tam jsou kola a madlo nějaký? Jakože nebo to nemusí nosit na těch zádech vlastně vůbec, že? Josu ty kola odolná? To by bylo dobrý i nějak na cestování na dovolené.

SasankaBan, 27. 10. 2023, 11.42

Hele oni mají dva typy 19 nebo 27 litrů. Takže batoh je dostatečně velký. Kola jsou odolná, velká a plastová. Celý batoh je nepromokavý, takže dobře udržitelný. Dcera je z něj nadšená, právě proto že nemusí tahat batoh na zádech, ale může ho vozit před nebo za sebou. My brali tento https://www.nikidomroller.cz/nikidom-roller-up-xl-aquarella a měli jsme ho i na dovolené, je to super jako příručák do letadla.

Bertikber, 30. 10. 2023, 14.49

Jo tak to je dobrý, dík za odkaz. Koukala jsem se tam jak to vypadá, je fakt že pro děcka by to mohlo být dobrý toho učení mají čím dál víc a když si můžou ulevit zádům, tak je to rozhodně lepší.

Kiska, 10. 11. 2022, 21.24

Já už teď vybírám nějaký univerzálnější a ne vyloženě dětský, koukám teď na nejkufry.cz a líbí se mi co tam mají, máte někdo zkušenost s kvalitou?

Betuska12, 31. 10. 2022, 17.25

Dcera má s jejích oblíbenou postavičkou, uvidíme jak dlouho jí to vydrží ale zatím je z něj nadšená

Tobgal anebo v tescu mají dobré aktovky

louskacek2, 29. 7. 2021, 9.42

U nás byl požadavek stručný černý batoh. Vybrali jsme značku Baagl a spokojenost.

Masrooms, 25. 7. 2021, 14.47

Batohy Beckmann jsou krásné - značku neznám, ale taky nakonec změním plány a pořídíme batoh Beckmann

Zdeňka S., 24. 7. 2021, 21.42

Dcera má Topgal . Loni ho skoro nevyužila , teď jde taky do čtvrté

Tamarinda, 24. 7. 2021, 18.04

Zdravím, taky máme batoh pro dcerku značky Beckmann. Značka je norská, batohy jsou hodně kvalitní - v Norsku totiž děti chodí do školy každý den pěšky až několik kilometrů, takže batohy tomu mají uzpůsobené. Navíc je batoh opravdu lehoučký a krásný. Batoh jsme kupovali na stránkách Zdravý batoh.

Donovalka, 16. 7. 2021, 22.36

My máme batoh Beckmann, je to norská kvalita a je lehounkej. Navíc mají batohy krásný design.

Monča K., 21. 7. 2021, 23.16

Děkuji za doporučení Dala byste mi ještě doporučení na spolehlivý eshop, kde batohy Beckmann mají skladem?

Lipi4, 14. 7. 2021, 10.36

Boll nebo Dankine (s tím, že to chce vážně hledat v dražší řadě a nejspíš na Amazonu)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů