aktovka pro dceru

zobrazeno 752×

Vložil(a): _Renča1_, 14. 6. 2021 18.01

Ahoj! Prosím poraďte s jakými aktovkami máte zkušenosti? Dcera letos půjde do první třídy a snažíme se vybrat aktovku "na míru". Takže představuji si to takhle: aby byla lehká, protože je tintítko, pak aby měla dobrá ergonomická záda a hlavně velikostně zlatý střed. Děkuji za odpovědi :D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LenkaM, 31. 10. 2022, 17.27

My jsme jí koupili batoh s psíkem z tlapkovy patroly a nechce ho dát z ruky

Haňule1, 10. 11. 2022, 21.23

Koupili jste online? Ráda bych takový koupila dceři pod stromeček tak jestli můžeš prozradit kde jste ho sehnali budu ráda, díky

Kajka Janikova, 10. 11. 2023, 10.05

Skvělou nabídku batohů, a to doslova za hubičku, mají na e-shopu https://baagl.cz/collections/outlet. Doporučuju kouknout, opravdu se tam dá skvěle vybrat.

Laurel456, 4. 10. 2022, 20.36

Ta je moc hezká. Pokukuji po batohu pro syna. Chodí do 4. třídy. Ten jeho už by snesl obměnit. Na tom Baagl mají i pro kluky ty sety? On miluje Harryho Pottera, myslíš, že tam mají tento motiv?

Dajikaaa, 3. 10. 2022, 20.07

Ahojky, mrkni se sem. My jsme teď museli dokupovat na rychlo aktovku, protože malé její nesedla. Já jsem tam sehnala dceři celý výhodný set https://www.baagl.cz/skolni-set-zippy-sova/. Je to výhodný a navíc je fajn, že má vše v jednom motivu

Laurel456, 5. 12. 2022, 12.30

Díky moc. Koukala jsem se, já jsem vůbec nevěděla, že Baagl má takový výběr a ještě má i ty doplňky. Ty jsou super. Na vánoce tam určitě vyberu nějaké doplňky do školy.

Dajikaaa, 27. 12. 2022, 18.31

Nemáš zač, však od toho tu jsme, abychom si poradily

Marie007, 12. 7. 2021, 10.54

Ahoj, teď si o mně nejspíše budete myslet, že jsem nějaká krkavčí matka, protože jsem své dceři sehnala aktovku v second handu: http://www.onlinesekac.cz/ . Ale kdyby jsme tu aktovku viděli. Je nádherná a moc příjemná. Vypadá jako nová a byla za skvělou cenu. Než jsem jí pořídila, ukazovala jsem ji mé dceři a ta byla nadšená! Také se jí moc líbila.

kamčatkakamča, 23. 6. 2021, 13.12

Měli jsme u dcery stejný problém s tím, že je drobná a hledala jsem hlavně lehkou aktovku. No, na doporučení jsme šli vyzkoušet značku baagl a už jsme ani nemuseli zkoušet nic jiného, dceři se moc líbila a moje požadavky taky splnila.

snany, 16. 6. 2021, 20.35

Boll

Minnie, 16. 6. 2021, 18.11

My jsme kupovali Emipo. Mají k tomu kupu příslušenství ve stejném designu jako je aktovka (penál, sáček na TV, desky na sešity......). Nyní dcera končí 3.třídu, a stále má tu aktovku z 1.třídy.

Lipi4, 16. 6. 2021, 0.45

Pročtěte si ostatní diskuze na toto téma.... Letos se toto téma již objevilo a tam se jistě dočtete více 😉

MartaZa, 15. 6. 2021, 13.55

My jsme měli pro dceru kvalitní aktovku Topgal a syn dostal od kohosi z rodiny nějaký noname z Tesca. Topgal byl velikostně přizpůsobený prvňáčkovi, byl pevný a vydržel. Ten Tesco byl o dost větší takže tak neseděl na zádech, ale na druhou stranu byl lehčí. Vydržel stejně jako Topgal. Těžko říct. Nejlepší je zajet do prodejny a vyzkoušet.

Katka

Katka, 14. 6. 2021, 20.59

Tak my máme Topgal, ale ten není nejmenší ani nejlehčí. Každopádně my jsme s ním spokojeni moc. Hledej starší diskuse na téma batoh/aktovka.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů