Vánoční moment překvapení

zobrazeno 1390×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 12. 10. 2016 23.21

Blíží se Vánoce a já vymýšlím jak na moment překvapení pod stromečkem.. Maminky, jak s dětmi realizujete ono překvapení, že oba rodiče jsou vlastně "stále" s dětmi a i přesto se pod stromečkem objeví dárky a děti žasnou, jak je tohle možné?.. :) budu raději za typy od maminek žijících v menším bytě :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 15.31

vždy jsme vyhlíželi Ježíška, jeden se vzdálil, naskládal dárky a měli jsme nahrané zvonění s časovou prodlevou na počítači, který jsme pustili

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.36

Vánoce u tchýně - ježíšek vyřešen

Fuga

Fuga, 12. 1. 2017, 13.57

my se domluvíme s dítkem, s kým chce vyhlížet ježíška, že každý budeme koukat z jedné strany domu

rennfri

rennfri, 22. 12. 2016, 9.43

variantu stále s dětmi jsem zavrhla, letos to řešíme poprvé tak, že je potřeba překvápko a vymyslela jsem to tak, že si s klukama půjdu do ložnice číst o ježíškovi a táta to mezitím nachystá. uvidíme jestli to projde ))

Topik2, 14. 10. 2016, 5.51

Manžel jde s dětmi na balkon zapálit prskavky během toho já dávám dárky pod stromeček otevřu okno....navecerime se a vetsinou jsem odběhla zazvonit s tím že jdu pustit Ježíška...uz dva roky mám v telefonu vyzvánění zvonecku...nenapadne vezmu manzi tel.a volam na svůj...slyšíte to?....už cinka?...

jasuska, 13. 10. 2016, 21.22

My jsme na to zkusili jít po pravdě (tedy skoro), že Ježíšek prostě potřebuje čas, aby dárky pod stromeček přinesl, že čeká na to, až mu otevřeme okno a že ho při tom nesmí nikdo vidět, protože by se jinak rozplynul jako obláček a dárky by nepřinesl. Takže prostě děti musí odejít z pokoje, aby měl Ježíšek čas tam přijít. Taky jsem byli s dětmi na Ježíškově cestě na Božím daru, kde je takové povídíní o Ježíškovi a jeho pomocnících. Toho jsme se chytli, že Ježíšek má spoustu pomocníků, jinak by to přece nemohl stihnout, to dá rozum . a že děti nemůžou vědět, jestli u nich byl přímo Ježíšek nebo jeho pomocníci, protože by jim to bylo líto, což je další důvod, proč se Ježíšek nechce nechat vidět a proč mu tedy musíme dát prostor, aby nepozorovaně pod stromeček dárky dal .

Kamila Pecharová, 13. 10. 2016, 21.28

Pěkně řečeno.. Děti potřebují příběh!

Katka

Katka, 14. 10. 2016, 9.06

Manžel by nesouhlasil. Už tak, že vůbec lžeme o jeho existenci, dost těžce nese Ještě tak nějaké obláčky...pomocníky má Santa Klaus, to je celé nějaké pomotané

Rulficka48

Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.51

klarike1

klarike1, 13. 10. 2016, 20.07

My to praktikujeme tak, že po večeři otevřeme okno, aby mohl přilítnout ježíšek, jdeme do ložnice a tatínek (nebo maminka) se jdou za chvíli podívat jestli už tam byl nebo ne a zazvoní na zvoneček..

Kamila Pecharová, 13. 10. 2016, 21.06

Dobrý typ, jen nevím kam bychom ty dárky dali, aby je mohl jednoduše přenést pod stromeček..

klarike1

klarike1, 13. 10. 2016, 22.10

Do nějaké skříně, kterou tam máte a věci prozatím jinam? Tedy asi záleží na množství a velikosti dárků

Kamila Pecharová, 13. 10. 2016, 23.21

Nejhorší je, že my nemáme celkově žádné větší skříně a už vůbec ne v obýváku.. V ložnici máme šatnu a ostatní věci po Ikea krabicích s víkem, nebo máme podhledy a na nich vlastně taky taky krabice nebo knihy.. A dárků bude dost.. Jak říkám To bude horší..

Rulficka48

Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.51

benca, 13. 10. 2016, 19.15

my ked veceriame, a hovorime, ze maminky ide otvorit okno, aby mohol dojst jezisko, a vtedy to tam dame

vendy.z, 13. 10. 2016, 17.16

No my máme průchozí byt - kolem dokola. Takže to šlo velmi dobře. Děti museli poslouchat, jestli už nezvoní Ježíšek na zvoneček...Museli jsme v obýváku otevřít okno, aby tam mohl dát dárky. Musely být zavřeny dveře....Ale pořád jsme zvonek neslyšeli...Tak se šel tatínek vyčůrat (oběhl byt kolem dokola) a zrovna zvonil! Volali jsme na tátu a čekali až se vrátí, abychom tam šli společně...

Kamila Pecharová, 13. 10. 2016, 21.07

Taky máme průchozí byt.. Hm koukám že asi spojím víc nápadů dohromady

Katka

Katka, 14. 10. 2016, 9.12

A děti se těší místo na večer, tak na ráno, takže o těšení nepřijdou. Tradici porušíme 24.12. ještě jednou a to po obědě, kdy si chodíme pro dárky ke tchýni. Alespoň tak zbude čas i na další příbuzenstvo, svátečních dnů je celkem málo na všechny babičky, prababičky, tety a kamarády.

vendy.z, 14. 10. 2016, 21.04

Také čerpám inspirace....

Katka

Katka, 13. 10. 2016, 15.18

Jednoduše. Dárky naskládáme pod stromeček v noci ze 23-24.12. a hned ráno po snídani rozbalujeme. Ušetřili jsme si tak lhaní a odbíhání během Štědrého dne.

Kamila Pecharová, 13. 10. 2016, 15.51

Děti si aspoň mohou už ten celý den s novými hračkami hrát, to je fakt.. Ale nechtěla bych to tak.. Líbí se mi to těšení se na večer.. I když kolikrát se to určitě změní v boj o život, když se děti snaží toho kapra rychle sníst, aby už byly dárky.. Ale asi to risknu

Katka

Katka, 14. 10. 2016, 9.10

Zavedli jsme to tak, protože malé děti už bývali v 17 hod. ospalé, jeden rok jsme i museli na dceru čekat, než se odpoledne probudí. Takhle si to děti víc užijí přes den a večer mohou jít v klidu spát. Sama si pamatuju, jak jsem bývala večer plná zážitků a vůbec nemohla usnout. Samozřejmě je na každé rodině, jesti se striktně drží večerní tradice, ikdyž jim nevyhovuje, ale co by tomu řekli sousedi nebo si to udělá hezké a po svém

Kamila Pecharová, 14. 10. 2016, 13.00

Mě jsou sousedi a ostatní šuma fuk, ale sama bych to nechtěla měnit už z principu.. Chtěla bych, aby zažili to samé co já jako malá

Katka

Katka, 14. 10. 2016, 13.50

Já s principy nemám problém.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů