Úklid pokojiku

zobrazeno 1053×

Vložil(a): Jarka mmm, 30. 1. 2018 12.01

Ahoj,jak vedete děti k úklidu? Když si dcerka uklízí,tak chviličku dobrý,ale rychle si najde něco,s cim si nutně potřebuje hrát a je to. Pak už prostě neuklizi. Nemůžu přece nad ní stát jak policajt..Už mě to fakt rozčiluje,přece nebudu pořád po ní uklízet já...jak to máte vy? Díky za rady :).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 13. 5. 2023, 21.23

Mám syny 5 a 1 rok a uklízení je s nimi dost zážitek . Starší už to chápe, tak uklízí, mladší uklízí tím, že všechno vyndává z poliček, takže nakonec uklízím, když oni uklízí jinde . Snažím se je ale oba k uklízení vést, ale nenutím, aby to bylo tip ťop. Super jsou organizéry na hračky, které jsem objednala z finecase.cz/detske-pokoje/ . Do těch se hračky rychle uklidí .

Ivulín, 27. 8. 2023, 18.02

Tohle jsme taky dětem do pokojíku koupili a je to parádní věc. Určitě super tip. Jinak u nás je to dost podobné. Taky se snažím děti vést k pravidelnému uklízení, ale stejně to vždycky skončí tak, že to udělám sama. A pokud jde třeba o utírání prachu, vytírání a tak, tak to taky vždy zastávám já. Právě například na ty podlahy jsem teď začala používat fajn domácí čistící prostředky od https://www.prostredkycistici.cz/ a musím říct, že jsem ráda, že jsem do nich investovala.

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.17

tak podobne, nechce sa im, maju v pazi, a ked konecne tak zrazu objavia hracky a zacnu sa s nimi hrat nema vyznam upratovat hracky denne, vecer upratat a rano ich tam aj tak rozsypu, skor tak ze raz za tyzden sa vytriedia podla druhu

Robinka, 4. 2. 2018, 21.38

Má dcera je bordelář, nechce po sobě nic uklízet, a to jí je 7 let. Musím teda na n zakřičet, aby po sobě uklidila, ale pak na mě háže ty smutný velký očička, tak toho tedy využívá poměrně často...

Žofinka

Žofinka, 1. 2. 2018, 20.35

naše dcera zatím jen rozhazuje, pár kostiček uklidí, ale jen za mohutného povzbuzování, ale je jí rok

klarike1

klarike1, 31. 1. 2018, 18.04

Prostě uklízím a dcera mne napodobuje. Jsou jí 3 a málokdy zatím uklidí velký nepořádek sama, ale společně to jde. Někdy pomůže soutěž, kdo uklidí víc. Od malička ale ji vedu k tomu, že když si něco půjčí, tak to musí vrátit na své místo. A v pokoji k tomu, že je holčička a tak by tam měla mít krásně. Večer pak jsme vykládaly nekonečně pohádek o nepořádných dětech, co jim hračky utekly....ale věřím, že přijde věk, kdy bude uklízení nesnášet

Jarka mmm, 31. 1. 2018, 19.46

Nechci dcerku balamutit,že hračky utíkají

klarike1

klarike1, 1. 2. 2018, 6.11

Podle mne je to jako s Ježíškem, že nosí dárky, to taky děti balamutíme (tedy možná Vy ne ), někdy je to účinná metoda, v určitém věku to pochopí.... v tomhle věku to děti vnímají jinak - plyšáci chodí spinkat apod.

Jarka mmm, 1. 2. 2018, 8.43

Cinderella

Cinderella, 31. 1. 2018, 15.23

a kolik jí je let? já musím být policajt i za manželem, ten by si neuklízel doteď....asi ho vrátím tchýni

Jarka mmm, 31. 1. 2018, 15.43

tři

jitkamety

jitkamety, 6. 2. 2018, 20.34

Já bych ho šla už davno reklamovat k tchýni

Cinderella

Cinderella, 8. 2. 2018, 9.55

reklamovat ho nemůžu, už má prošlou záruční lhůtu

annahb, 31. 1. 2018, 8.16

uklízím společně s dětmi aspon vím že ty věci někde nezastrčili

jitkamety

jitkamety, 6. 2. 2018, 20.35

Dělám to úplně stejně,takhle mám aspoň jistotu

jitkamety

jitkamety, 31. 1. 2018, 7.21

Já uklízím společně s dcerou takže mám vždy jistotu že to bude opravdu uklizené

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 1. 2018, 21.32

V dětském pokoji bych to neřešila. Jinak syn zatím ještě s úklidem pomáhá ale teda i mě dneska vytíral a to byla potopa 😂

Jarka mmm, 31. 1. 2018, 9.46

To znám

Nikoll, 30. 1. 2018, 21.21

Já se snažím dceru aspoň trochu zapojovat, že když už ji nebaví kostky/lego/ostatní tak to spolu uklidíme aby sme měli prostor kde si zase hrát. A nebo než jdeme spinkat, že uložíme i hračky do svých “postýlek” zatím jí to baví, tak snad jí to vydrží

Jarka mmm, 31. 1. 2018, 9.46

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů