Televize jako kulisa

zobrazeno 1284×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 28. 4. 2016 21.33

Maminky, zajímalo by mne, zda pokud jste s dětmi doma, používáte televizi jako kulisu.. Nikdy, neustále, nebo jen občas? Nebo posloucháte rádio, či dětské písničky? když jsem byla malá, běžela u nás televize od rána do večera, já seděla u TV neustále a proto můj syn má TV pouze za odměnu a tzv. kulisa u nás běží minimálně..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 15. 11. 2020, 21.12

My od té doby, co jsme televizi klasickou vyhodili a máme internetovou televizi si pouštíme věci opravdu jen jako kulisu nebo podklad třeba při vaření. Nevidíme doma moc smysl v tom si něco vůbec pouštět a koukat se na něco, protože tam stejně dávají hrozný blbosti... Jestli chcete něco vědět více o internetových televizích, tak mrkněte zde https://www.nej.cz/net-tv/ od nich ji totiž máme.

Ivana.78, 30. 3. 2019, 21.39

Já ji mám puštěnou,dcera kouká jen na reklamu.

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 21.06

Občas radiožurnál, ale poslouchat celý den se to ned, jedoh pořád dokola to samé.

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 7.21

já mám puštěné rádio nebo dětské písničky, ale tak 2 hodiny denně max.

Sooňaa, 22. 10. 2016, 21.43

U nas bezi minimalne,vecer kdyz prijde manzel z prace,tak hned zapina tv.. ja si ji poustim,kdyz mala spi,spolu se na tv moc.nekoukame...

Petra Schoberová, 2. 5. 2016, 19.43

nás běží celý den malý bud kouká na Déčko nebo tancuje na Óčko

Mahdalka, 2. 5. 2016, 14.20

U nás televize jako kulisa neběží a to ani o víkendu,ale kdyby bylo na chlapovi,je televizezapnutá pořád,což jsem zakázala kvůli malýmu.Ten má pohádky chvíli ráno když vstane,pak než jde po obědě spát,to už je dost unavenej z venku,tak leží pod dekou a pustím mu na 10 - 15 min.nějakou pohádku,on u toho relaxuje a pak chvilinku k večeru když přijdeme z hřiště,aby si odpočinul.U kamarádky běží televize non stop,její malej je na tom nalepenej a to pro mě bylo dost odstrašující,radši jsme venku a to i v zimě a za drobnýho deště

kajca, 2. 5. 2016, 10.25

Zapíname,ked chceme pozerat,vacsinou rozprávky a syn si zvykne na CD pustit detské pesnicky.

vequi, 1. 5. 2016, 1.14

u nás běží TV pořád,... manžel bez toho nedokáže být,... ale dceru zaujmou jen reklamy na chvilku, jinak to moc nesleduje,.... možná se to postupem věku bude měnit,... tak to budem muset omezit

snany, 30. 4. 2016, 8.22

Televize jako kulisa u nás neběží. Televizi se snažíme zapínat minimálně.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů