Odkdy Mikulas

zobrazeno 562×

Vložil(a): Martinne, 3. 12. 2016 15.08

Odkdy zvete k detem Mikulase? Maly bude mit tri roky a poprve se uvidi s Mikulasem, bude to u taty v praci. Neni to brzo?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 12. 2019, 16.26

to musis sama zvazit podla vyspelosti dietata. kazde je ine a niekto je v 3 rokoch inde ako ine dieta

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 10.29

já si myslím, že ne, když je to ve skupince

Kikinka30, 30. 3. 2017, 14.49

Mala ho videla letos poprve a to ji bylo 7mes.,nebala se,rekla bych, ze ho moc nevnimala

nikolava, 6. 12. 2016, 8.58

Nás malej ho viděl v sobotu poprvé u stromečku 16m, a hrozně se bál... A to jsem si před přítele uhájila, že je doma nechci

BonnieParker, 4. 12. 2016, 23.06

Byli jsme se podívat na zdejší peklo se synem 11 měsíců. Ale nechtěli jsme ho strašit, jen já mám takové akce ráda. Museli jsme se po prvním certovi otočit a jít zpátky, protože se bál. Doufala jsem, že mu to nic nebude říkat. Snad nebude mít nějaké trauma.

Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 21.51

Byli jsme v kulturním domě s programem, manžel s Kubou přišli jen na nadílku. Čertíci byli milí, neděsili. V loni byl měl Ondra neštovice, tak přišli k nám(strašně si je přál) jinak chodíme odmalinka. (Ondrovi budou 4, Kuba 9 měsíců)

BonnieParker, 4. 12. 2016, 23.07

Můžu se zeptat, jak reagoval na čerty mladší syn?

Zuzka Čtvrtečková, 5. 12. 2016, 8.30

Ten koukal, spíš ho zajímaly děti a hrála tam diskotéka, tak jakoby trsal/poskakoval. Na čerta si sáhl, nechal se pochovat (samozřejmě se mi vybil foťák...) ale on vůbec k cizím lidem chodí rád. Pak už se zajímal jen o nadílku - dostal křupky a ovocné kapsičky. S Ondrou jsme byli v necelých dvou letech, vydržel 45 minut divadlo a hodně jsme si o čertech povídali, takže byl natěšený. Tenkrát tam měli dva. Jednoho kudrnatého hezkého a jednoho strašidelnějšího. Vyfotil ses oběma, ale strašidelného pohladit nechtěl

BonnieParker, 5. 12. 2016, 15.09

Tak to je super Tak můj syn je straspytel tedy, nezvládl ani jednoho čerta

dasza, 4. 12. 2016, 8.08

Nezveme..v ms je zdalky vidi(kluk.holka vubec)loni(skoro 5let) mel prani aby prisly dom..tak prisly..a letis rika.videl sem je loni a staci.at mi to necha za dverma...

ivka1981, 4. 12. 2016, 0.55

mám kamarádky, které zvaly čerty okolo třetího roku a proběhlo to v pohodě. Každé dítě je jiné. Náš se třeba čertů bojí, domů bych je rozhodně zatím nezvala, jsou mu čtyři a malé necelé dva. Stačí nám, když je vidíme venku. Teď měli ve školce mikulášskou besídku, na konci přišel anděl, čert a mikuláš. Děti to tam braly docela v pohodě, jsou tam v rozmezí 3,5 až 4,5 roku, ale je fakt, že tam měli rodiče. Syn na ně koukal, ale byl u nás, sám by k nim nejspíš nešel. Dcerka pak dělala pořád jen bll, bll, hrála si na čerta, tak doufám, že to nezanechalo následky.

Misska20, 3. 12. 2016, 23.10

My dnes byli na mikulášské akci a Mikuláše se docela bal,na anděla se smál.certi tam naštěstí nebyli synovi je 13 měsíců,takze bych mu nerada přivodila nějaké trauma do budoucna...zítra jdem na další akci ke kamarádce kde má být i čert,t ak uvidíme jak bude reagovat,ale spíš se jen podíváme a půjdeme pryč.domu bych zvala asi až tak kolem čtyř let..

gosa22, 3. 12. 2016, 21.52

byla bych opatrná...já jsem spíš pro nějakou mikulášskou akci, ze které lze odejít, kdyby to nesedlo...domů bych nezvala, pouze maximálně časem známé nebo rodinné příslušníky převlečené, jako legraci rozhodně za mě žádné strašení - nikdy, ani větší děti...dost mě štve, že když se jdete kamkoli podívat, všude milion čertů a čertisek...ale andělíčci skoro žádní...to je vážně škoda...vzala jsem děti na jednu malou mikulášsko-vánoční akci a po 10 minutách mi obě brečely a chtěly pryč - důvod - hlavní moderátor převlečený za čerta s klaunských nosem a pitvořeným hlasem z mikrofonu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů