Odběry - jak je zvládnout?

zobrazeno 581×

Vložil(a): Donovalka, 3. 7. 2021 12.45

Dobrý den, dáte mi doporučení jak zvládnout s dítětem odběry, poradíte mi? Syn je špatně zvládá a teď nás čekají 2x do měsíce, děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 9. 7. 2021, 20.30

Já si myslím, že buď to dítě zvládne nebo ne... žádné koumání nad tím nepomůže.

Monča K., 6. 7. 2021, 21.30

Zdravím, mrkněte na tento přístroj https://eshop.treemed.cz/buzzy/buzzy-mini-personal-bee-striped/ Máme ho a je super! Je dobrý jak při odběrech, při očkování, ale používáme ho třeba když potřebujeme vyndat třísku, ošetřit rozbité koleno ...

Donovalka, 10. 7. 2021, 21.16

To zní moc dobře, díky za tip Co jsem pátrala na internetu, tak přístroj Buzzy maminky hodně chválí, takže ho objednáme a vyzkoušíme

Monča K., 12. 7. 2021, 20.35

Jojo, určitě s ním budete spokojená

Donovalka, 18. 7. 2021, 23.51

Děkuji, hned jsem si přístroj Buzzy objednala Dcerce se líbí už teď, takže doufám, že bude mít úspěch

Minnie, 4. 7. 2021, 13.09

Nás teď se synem 3 roky čeká odběr krve v nemocnici. Mám z toho hrůzu už teď. Dnes jsme mu koupili hračku, míchačka na baterky, to ještě nemá. Tak až si s ním sednu do křesla, manžel tu míchačku vyndá z tašky a začne mu to ukazovat. Moje vize je, že si bude všímat hračky a nepostřehne ten odběr ale to se uvidí. Tak možná něco takového? Nebo mladší dceři jsme slíbili za ošetření u zubaře návštěvu hračkárny, že si sama vybere, co chce.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů