Občerstvení na narozeninovou oslavu

zobrazeno 13659×

Vložil(a): Lipi4, 31. 10. 2018 21.22

Už se blíží naplánovaná oslava narozenin staršího syna s kamarády ze školky. Teď ten důvod diskuze. Vůbec nemám nápady, co se týče občerstvení. Nechceme vůbec kupovane snacky typu tyčinky, bramburky apod. Poradíte? Víc hlav je víc nápadů možností...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

tersmet, 23. 9. 2019, 14.32

I když trochu později, ale třeba to někomu ještě pomůže. I nás jsou stálá klasika pizza šneci, to je asi nejlepší zdravá náhrada brambůrků a dalších takových věcí, na přípravu je to jednoduché a dá se toho upéct tuna

Katka

Katka, 4. 11. 2018, 16.14

Děti si dnes daly milkshake, pizzu a pohár a oslavu máme zdárně za s sebou 😉Zdravé to nebylo, o to byla vzácnější 😅

Lipi4, 4. 11. 2018, 1.17

Holky, mockrát děkuji za názory, celý dnešní den jsem byla v kuchyni, jelikož zítra je ta oslava... nakonec jsou muffiny/cupcake v mini verzi (využitý recept na mrkvovy dort), dort, řízečky, tvarohove tyčinky, pizza tasticky z tvarohoveho těsta... Zítra se vytvoří auta z jablek a hroznoveho vina, ovocné spizy a zeleninova mašinka... fotky jsou pouze inspirace, tka snad se nám to povede

Mygara

Mygara, 11. 11. 2018, 12.49

To bude naprosto úžasná hostina Tak doufám že to děti jedly

Kamila Pecharová, 3. 11. 2018, 0.05

A co piškoty s banánem obalené v čokoládě? Nebo ty špízy víno, želé bonbón, víno, bonbón na střídačku.. my máme rádi na oslavě nakrájenou zeleninu a vedle dip, do kterého si ji namočíme.. Takže nějaký dětský moc nekořeněný dip..

Katka

Katka, 4. 11. 2018, 16.12

O piškotech jsem teď psala článek 😅Víš, že v jednom balení 120g je 84% sacharidů a z toho 36 %cukru 😉vtipné je, že balení je plánováno jako 6x20g,tudíž by dítě nemělo sníst denně více než 1/6 což je 11 piškotů. Ještě jsem neviděla matku, co by to počítala. Přidaný vit B12 už to nevytrhne 😉

Kamila Pecharová, 4. 11. 2018, 20.40

Já ten cukr zas tak extra neřeším.. Resp ne v potravinách jako jsou piškoty, koláč apod. Necpu jim horem dolem bonbóny či čokoládu, ale piškoty ke svačině venku třeba se hodí a neřeším kolik snědí.. A ani nebudu

Katka

Katka, 4. 11. 2018, 20.45

Neřeš, psala jsem to jako vtipnou historku o 11 piškotech, ne jako zastánce cukrfree, kterým ani nejsem 😉

Teryk92, 2. 11. 2018, 20.22

Ty maffiny jsou taky dobrý nápad.

Fuga

Fuga, 2. 11. 2018, 14.13

Nikdy se nezavděčíš všem, ale tipy holek jsou fajn

Gabill, 2. 11. 2018, 14.08

Deti milujú mafiny a keď sa ešte nejak tematicky ozdobia, úspech je zaručený. Ešte by som nakrájala rôzne druhy ovocia a niečo slané. Najjednoduchšie sa robia tyčinky z lístkového cesta. Prípadne orechy, len tam by som si radšej naskôr zistila, či nie je nejaké dieťa alergické.

Teryk92, 1. 11. 2018, 22.14

Upekla bych nějakou sladkou buchtu a něco slaného z listového těsta - třeba mini pizza. Nebo bonbóny, sendviče...

Adrianita, 1. 11. 2018, 21.12

Doma upečené/uvařené/připravené občerstvení - sýrové tyčinky, pomazánky, ovoce s čokoládovým fondue, ......

Žofinka

Žofinka, 1. 11. 2018, 21.10

U nás vedou perníčky a pak dělám pečené nanuky, klasika buchta a napíchnu na špachtle a poliji čokoládou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů