Jak posunou ranní buzení?

zobrazeno 2150×

Vložil(a): Estrela113, 12. 3. 2015 22.05

Máte nějaký nápad, jak posunout dětem ranní vstávaní na pozdější hodinu? Pozdější uložení nepomáhá, tma, klid, domlouvání, noční buzení na čůrání také ne. Nejsem z toho zoufalá, ale kdyby vstávaly místo v půl šesté v půl sedmé, hned by se mi lépe žilo (s ohledem na to, že v noci hodně pracuju, abych se jim přes den mohla věnovat).

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 5.44

děti jsou zkrátka tak nastavené a většinou s nimi nepohne vůbec nic

Mygara

Mygara, 17. 8. 2017, 12.13

více utahat přes den, připadně je nedávat spát přes den

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.19

Nezabírá nic, dítě si pro vstává kdy chce, to je můj postřeh

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 10.03

Zkusit ho ještě více přes den utahat, to je jediné, co zabírá u nás

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.20

U nás nezabírá ani utahání, prostě vstane stejně

Topik2, 16. 8. 2016, 11.31

Starší syn vždy vstával a vstává dodnes brzo...mladší syn je spáč po tatinkovi...s ním jsou právě problémy se vstávání do školky kam chodime na poslední chvilj

Minnie, 7. 4. 2016, 10.03

Mě mladší vstávala i o půl pátý a to byl nezvyk oproti starší, ta jako miminko spala do 9 pomohla změna času teď na jaře.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 14.57

Malej vstává mezi 5:30 až 6:00, chodí spát ve 20:00, přes den nespí. Taky bych raději, aby spal dýl, ale to by mu asi něco uteklo 3:-)

Kristy Sim

Kristy Sim, 2. 11. 2015, 18.02

U nas taky nejde nijak.posunout ranni vstavani. I.kdyz jde dcerka pozdeji spat, tak vstava stejne. Joo,.kdyz se spi do 6ti ci pul sedme, tak mame svatek. Ted po zmene casu vstavame pred 4. Bohuzel, to,.ze je noc a spinka se, ted momentalne nezabira. A to, ze bych zustala spat, to taky nehrozi, protoze jak pisou holky, pak jsem jeste vice rozlamana. Holt, chodim ted drive spat, abych vse dobre zvladla.

Zuzi, 26. 6. 2015, 11.00

Rekla bych, ze se to moc ovlivnit neda, alespon ne ve veku od roka a asi do 5-6let oba kluci si vstavaji kolem 6. ...mladsi nekdy uz v 5. Pro meho v noci pracujiciho manzela a pro me s druhem chovanim sovy je to casto hodne narocne. Ale vypozorovala jsem na starsim (jiz skolou povinne) ze uz si take rad prispi. Je to zrejme hlavne o individualite deti a urcite obdobi. Ja jako dite take nemela problem vstavat v 6h rano....nekdy bych ten elan brala zpet

Markéta V., 14. 4. 2015, 19.20

Posunout to asi úplně nejde. Ale my jsme zavedli jednoduché pravidlo, které nám docela funguje. Před 7 se nevstává, protože je noc a všechno ještě spinká. Syn je sice vzhůru, ale ničeho se nedožaduje, hraje si po tmě nebo se třeba ještě válí v postýlce, ale čeká než rodiče vylezou. Musí mít ale k postýlce nachystané pití a případně i něco malého k snědku. Hodiny samozřejmě v hlavě nemá, ale podle reakace rodičů pozná co se bude dít. Na přispání to úplně není, ale člověk si alespoň ještě trochu poleží.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů