Házení jídla

zobrazeno 631×

Vložil(a): Lenča Pešková, 20. 1. 2017 12.41

Moje malá příšerka poslední dobou pořád hazi jídlem. Vždycky trochu sni a pak to požvýka a zahodí. Už nevím jak ji to mám vysvětlovat. Po dobrým, po zlým prostě už nevím. Když trochu zvýšim hlas tak se tomu směje, když vysvetluju tak je to jak kdybych mluvila do zdi. Jediný co zabírá je ignorace. Prostě az vyhaze všechno co chce tak je klid, jenže to jídlo je prostě všude, má fakt slušný odhoz 😊 je to u jídla co ji chutná i nechutná. Nějaký typ, ráda jak na ni?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.28

ignoracia... cim vacsi cirkus okolo toho narobis, tym viac bude provokovat lebo xce vidiet dalsie predstavenie

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 6.06

určitě jí to zakazovat a kdyžtak jídlo sebrat

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 16.49

sebrala bych jí jídlo, až bude mít hlad, tak zblajzne vše

Kikinka30, 30. 3. 2017, 7.44

Tak krmte vy a mluvte u toho,co a jak😉

louskacek2, 4. 2. 2017, 15.06

V tomto veku uz opravdu vi, ze nema hazet tj. reagovala bych furt stejne. Hodi na zem asi bych ani nezvysila hlas. A zacala bych vysvetlovat, ze se to nedela. Hodi znovu? Ok jestli to udelas jeste jednou pujdes dolu a budes bez jidla. Udela, seberu jidlo a ma smulu. Zopakujte a hlavne vytrvejte tak trikrat za sebou a uvidite jak mrska mala pochopi. Ja mam syna stejny rok jako vy akorat zarijoveho a uz mi kyvanim hlavicky i odpovida ano ci ne. Mate videt kdyz se mu to hodi jako treba kdyz mu delam - takle jedou maly pani a zeptam se jestli chce jeste jak kyve ze ano:-). A kdyz neco nechce ted me zrovna nenapada co treba jidlo nektere, jak razantne kyve ze nechce. Tj . rozumi jen proste zkousi . Ja uz mam druhe tak jsem na podobne kulisarny zvykla a uz jsem si to prosla. Takze me jen tak nerozhodi lecjaka situace. Ale u prvni to bylo jine tez jsem nevedela co a jak a dcera potvurka dost zkousela mou trpelivost. A hlavne prvni zasadou co vidim ve vychove deti je opravdu DUSLEDNOST

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.55

Kolik jí je? Co takhle jí krmit?

Lusesita25, 27. 1. 2017, 5.14

Ty jo tak to bych neignorovala. Hazis to na zem tak nic nedostanes. A protoze sis to vyhazela tak ani nic jineho nedostanes a budes proste o hladu. Ono ji to casem dojde a odnauci se to.

Pávinka, 24. 1. 2017, 8.23

syn je takový náš pan čistotný, jídlo moc nehází ale občas vyplivává ale jen z nudy hodně záleží, kolik malé je. možná by pomohlo, že pokud si jídlo vyhází další nedostane a nechala bych ji, aby měla chvilku hlad a připomínala jí, proč má prázdné bříško

Leňulka, 21. 1. 2017, 7.42

nevím teda kolik je vaší malé, ale naše to dělá taky od 9měsíců, i když jí krmím tak mi furt vyráží lžíci z ruky. Teď má 11měsíců teda a matlá to furt všude. JJ je ještě malá ale už teď jí to dělám následovně jestli chceš jíst tak jez, když to hážeš, matláš apod. tzn. že jíst nechceš, takže to odnesu a nedostaneš to nazdar bazar. Ona když pak má hlad tak se ozve a jí krásně

gosa22, 20. 1. 2017, 22.07

mám dcerku stejně starou a krmím ji a pomáhám s nabíráním na její lžičku...nemám ráda, když je dítě a vše okolo do vzdálenosti dvou metrů špinavé...jíme bez bryndáku, spíš vytáhne z pusy něco, co jí tam vadí (třeba větší kus masa), zkuste jí uvařit maso třeba v mrkvičce, vařené brambory, ty trochu rozbijte vidličkou, mrkev žďuchněte, udělá se jako by omáčka a smíchejte, spojí se to do konzistence, která neteče a je vlhá, dobře se polyká, krmte ji lžičkou, druhou jí dejte do ruky, pomáhejte s nabíráním, dejte bryndák, nastavte režim "čas jídla", aby věděla, jak ano jen mě zaujaly ty párky...to bych jí radši nedávala když naše malá začne rozhazovat křupky z misky, vezmu jí to, řeknu jí, že pokud to nechce, tak ať s jídlem nehází, nedám jí to zpět, dokud nevidím, že má na to chuť a nedělá blbiny

Lenča Pešková, 20. 1. 2017, 22.18

Chce jíst sama, potom ukáže ze chce pomoct tak ji pomáhám ať už jen nabírat nebo dávat rovnou do pusinky. Do teď bylo všechno v pohodě, bylo jen jídlo co ji spadlo na zem. Myslim ze ty jídla co ji dávám jsou přizpůsobeny jejímu věku a dovednostem😁 režim jídla je určitě fajn, máme nastavené kdy se +- snídá, obedva, večeří, mezi tím si třeba zobne, nakoji...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů