Dárek

zobrazeno 920×

Vložil(a): Leňulka, 23. 8. 2019 17.09

Maminky synovec bude mít narozeniny (14let) a já teda jako fáááákt nemám tušení co mu dát. Se ségrou se nebavím, takže co by potřeboval nevím. A jaké má koníčky vím taky prd, protože se moc nevídáme. Jen co řekne babička, kam jezdí tak toho moc nenamluví a hraje hry na mobilu, no tak to je potom fakt těžký mu něco pořídit. Ségra teda poslala mě na účet peníze když měla naše malá narozeniny ať jí sama koupím co uznám za vhodné. Ale tohle právě nechci, to mu dám radši peníze osobně, než to ségře posílat na účet, mám pochyby jestli by mu to vůbec dala. Tak babo raď

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.39

darcekovu poukazku na oblecko, parfem, kozmetiku

Pavlinka Gukova, 10. 9. 2019, 13.14

Dobrý den, poradíte mi také nějaký dáreček pro školáka, nejlépe i nějakou kosmetiku

Ketris

Ketris, 1. 9. 2019, 8.44

Ja bych dala penize, prece jen v jeho veku.. at si sam vybere co se mu libi

Fuga

Fuga, 26. 8. 2019, 19.45

A co mu dát poukázku třeba na únikovou hru

Leňulka, 26. 8. 2019, 21.42

to je právě to, bydlí na vesnici, autobusy jsou tam na prd, a máma ho rozhodně nikam nepoveze. Vlastně ani nevím jestli tam v těch městech okolo něco takového je, dost o tom pochybuji.

Zdeňka S., 26. 8. 2019, 7.13

Já bych asi dala peníze, jak říkáš předat osobně a k tomu třeba čokoládu ...

petralak

petralak, 26. 8. 2019, 0.10

Co koupit poukaz do kina? Každý chodí do kina a film si vybere sám.

Leňulka, 26. 8. 2019, 8.08

To je pro ty co bydlí ve městě, na vesnici kino není a sám se nikam do města nedopraví (skrz autobusy) a ségra je taková, že ho rozhodně nikam vyvážet nebude. Nápad sice dobrý ale v tomto případě nemožný

petralak

petralak, 26. 8. 2019, 13.38

Jsem taky... mi ani nenapadlo... A co to udělat takhle, protože 15,16atd. to bude horší a horší něco vymyslet, založit na něj č.uctu a na každé narozeniny, svátek mu tam něco uložit, vždy mu zaslat přání, a do něj napsat kolik mu tam ukládáte a až mu bude 18let, tak si to všechno může vybrat

Leňulka, 26. 8. 2019, 18.34

já napíšu jeho tátovi, mám pocit, že mu nějak spoří tak bych se domluvila s ním

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 8. 2019, 7.29

A co nejakej poukaz do sportu apod. At si vybere co chce

V007A, 25. 8. 2019, 6.46

A proč dávat dárky, když se nevidate a nemluvite spolu? Já si třeba ani se ségrou nedávám a máme obě klid.

Leňulka, 25. 8. 2019, 8.15

se ségrou si dárky nedáváme, ale děti za to nemůžou, že se mi dvě spolu nebavíme. Vždy jsme dětem dávali i když jsme byly pohádaný apod.

V007A, 25. 8. 2019, 8.56

Však děti o nic neochudite, když nedáte dárek ☺ mě třeba nevadí, že naše děti dostanou dárek jenom od nás a od prarodičů. A dětem to taky nevadí.

Leňulka, 25. 8. 2019, 12.07

tak každý to má jinak, já jsem jejím dětem vždy dávala dárky, mám je ráda tak proč jim nedopřát. Ano dostanou od rodičů a od mých rodičů (jejich prarodiče) ale od druhých prarodičů nedostanou vůbec nic ani na Vánoce, ani jindy. A mě nevadí jim dát když můžu. Třeba tento synovec zase je hodný, že když jede někam na výlet tak mi vždycky koupí magnetku a pošle po babičce (nikdy nezapomene), my jim taky z výletů posíláme.

Janako

Janako, 24. 8. 2019, 22.58

Pokud se nevidate,tak bych mu asi nic nedávala. Peníze jsou univerzální,ale posílat je na účet je takový divný.To bych raději chtěla předat osobně.

Nikoll, 24. 8. 2019, 21.14

Buď se s ním sama domluvit co by chtěl, a nebo prostě dát peníze do přání a to mu poslat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů