Článek z psychologie - co je moc hraček?

zobrazeno 641×

Vložil(a): LucieS, 22. 8. 2017 20.46

Narazila jsem na netu na velice zajímavý článek, který pojednává o tom, jak jsou děti zahlceny hračkami a jak by si měli hrát. Jak to je u vás? Kolik mají vaše děti doma hraček? A hrají si se všemi? https://psychologie.cz/prilis-mnoho-hracek/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.19

maju ich vela, nekupovali sme ale dostali, z casu na cas nieco posuvame dalej alebo poziciavame hlavne ked su deti v rozlicnom veku tak je dvojnasobok hraciek lebo sak sa 3 rocny nebude hrat s hrkalkami atd

V007A, 7. 12. 2017, 8.54

Naše malá na hromadu hraček,tchanovci pořád něco kupují,už jsem měla kolem toho hodně debat,ale pořád nechápou,že nemáme nafukovací být a stejně si malá se vším nehraje. Klidně ji koupí něco měsíc před narozeninama a pak fňukají,že neví,co ji koupit k narozeninám,takže se koupí další hračka.

WeruskaSK

WeruskaSK, 1. 9. 2017, 22.43

maju ich vela, ale zas nemam prehlad kolko maju ostatne deti takze to nemam ako porovnat, len je to urcite viac ako sme mali my za nasich cias

Fuga

Fuga, 25. 8. 2017, 7.02

se všemi si určitě nehrají my děláme takový koloběh hraček, vždy pár schováme a za nějaký čas vytáhneme a vždy se to setká s úspěchem. Ale stejně jich máme hafo

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 14.24

teď už je to v pohodě, ale jako prťata toho měly děti spoustu. Souhlasím s tím, že přemíra škodí, nenaučí se hrát

Žofinka

Žofinka, 24. 8. 2017, 7.32

moje babička si vyhrála s klacíky v lese a jedním vyřezávaným koníkem a panenkou z vařečky, a je spokojená ženská. My máme doma také spoustu hraček a ani nevím, jak se k nám dostaly .-)

Čertice, 23. 8. 2017, 21.31

Máme neuvěřitelné množství hraček nesnáším to mám je zavřené ve třech bednach a venku jen pár občas je vyměním. Jinak by sme se v bytě nemohli vůbec pohybovat Nekoupila jsem žádnou, ale pořád přibývají asi máme moc příbuzných

KackaPJ, 26. 8. 2017, 20.37

Jo jo, mame to podobne

vendy.z, 23. 8. 2017, 20.28

Nejvíce mě mrzí, když dostanou děti k narozkám či vánocům spoustu kravin - dle zásady, hlavně hodně dárků No a pak to vyhazuji ihned poté, jelikož to nic nevydrží....Mě pak rodiče řeknou, že proč jsem koupila dcerce do školy pastelky Stabilo za 300 kč, když mohla mít levné... no já raději koupím kvalitní věc, co vydrží a co doporučila učitelka, než kupovat 10x za 30 kč a budou se lámat a budou blbé na držení atp....

Cherrynka, 23. 8. 2017, 21.13

Je to pravda.. Já jednou zažila pastelkny, co sotva malovaly!!

Čertice, 23. 8. 2017, 21.32

Takové jsme dostali pro děti do školky úplně k ničemu. Nakonec jsme je používali jako pomůcku na určování barev

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.51

Haha, dobré

vendy.z, 24. 8. 2017, 8.51

to byly pastelky asi jen na dívání

snany, 23. 8. 2017, 16.22

Moje děti mají doma hodně knih, časopisů, věcí na tvoření, pomůcky které jsem jim vyrobila a pak různé hry- těch mají taky docela dost. Co se týče hračrk- syn má figurky dinosaura, 3 plyš.kamarády, které má v posteli a hlavně velký koš Lega Dupla- nejlepší hračka. Dcera má pár panenek ( se kterými si nehraje), svého plyšáka od narození a pak Lego Friends. Moje zkušenost čím míň hraček tím lépe. Venku na zahradě máme trochu jiný svět i tím, že k nám chodí hodně dětí- tam je hračkářství Naše děti stejně venku zajímají přírodní hračky, kameny, klacíky, květiny.....a hlavně voda- ať žije hadice

Cherrynka, 23. 8. 2017, 21.14

Syn má dost těch interaktivních hraček. Dostáváme je nebo se dědí po kamádkách a sestře, takže je pak taky budeme posílat dál. Jsou to kvalitní hračky a syn jich má dost, ale většinou si s ním musím hrát taky

jitkamety

jitkamety, 23. 8. 2017, 12.26

Dcera má doma moc hracek ale s vekem ji je stridam

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů