Bojí se záchodu

zobrazeno 1551×

Vložil(a): lazna, 27. 6. 2018 14.08

Maminky, potřebuji poradit, už si nevím rady. Když vidí záchod, tak začne hrozně hystericky brečet. Vysvětluji, říkáme říkanky, odměny..... Doma už je to trochu lepší, aspoň si sedne, ale jinde na záchod nechce. Za dva měsíce jde do školky. Netlačím na něj. Myslíte, že ho to přejde?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nikoll, 21. 7. 2018, 20.06

Také jsme dlouho bojovali, hlavně na cestách, až jsem to prostě vzdala a všude tahala nočník. A hle, jednoho rána se probudila, sedla na velký záchod a od té doby jí to nedělá problém nikde a najednou začla i čůrat venku na kytičky Pochopila jsem, že do toho prostě musí dospět sama, nic jsem nenutila a netlačila )

Gabill, 3. 7. 2018, 22.37

Tiež sme dlho bojovali s nočníkom, záchodom. Na WC napríklad v nákupnom centre ho dostanem len horko ťažko, ale kupodivu v tej škôlke to zvládol v pohode. Pani učiteľky majú prax a svoje finty a tiež, keď uvidí ostatné deti bude ho to motivovať.

Mygara

Mygara, 28. 6. 2018, 18.44

a co záchod vyzdobit nějakými oblíbenými obrázky

vaniilla, 28. 6. 2018, 14.28

Netlačte na něj, ono se to časem spraví... Naše malá chytne záchvat kdykoliv se někdo pokusí ji posadit na nočník, takže dobře chápu.

Lenča Pešková, 28. 6. 2018, 7.42

a ve skolce vadi ze by chodil na nocnik? urcite bych netlacila a s tou moznosti splachnuti to je dobry napad

lazna, 28. 6. 2018, 7.46

Mluvila jsem o tom s ředitelkou a ona říkala, že třeba s dětmi to bude lepší. Že si s tim společně poradíme.

Fuga

Fuga, 28. 6. 2018, 7.36

u nás zabralo splachování, že může sám a ted mám spíše opačný problém, všude chce na záchod, i když se mu nechce

lazna, 28. 6. 2018, 7.45

Splachovat nechce. To vysloveně z řevem utíká pryč.

Zdeňka S., 27. 6. 2018, 23.14

Dcera zase záchod miluje, dokáže tam strávit klidně i hodinu s knizkou :)Tak co třeba zkusit přečíst nějakou pohádku

Adrianita, 27. 6. 2018, 23.10

Zkus mu dát chvíli pauzu od záchodu a ono se to zlomí, prostě to nehrotit. Ať doma čůrá na nočník, jinak venku na trávu. Když jiná možnost než záchod není, zeptej se ho, kde se chce vycurat /jaký má nápad. Držím palce.

lazna, 28. 6. 2018, 7.44

Zkusim. Děkuji

Aliisha

Aliisha, 27. 6. 2018, 22.32

Třeba až uvidí děti ve školce, tak se to zlomí. Náš malý tam trůní s knížkou v ruce.

Eliška Kozlova, 27. 6. 2018, 21.59

Nikolka mi na záchod taky chodit nechce, máme ho oddělený a je to malá temná místnost, chodí v koupelně na nocnik. Ve školce ale problém nemá, záchody jsou malé; příklad dětí, navíc to bývá hromadná akce, takze ani nebude mít na ostych čas

lazna, 27. 6. 2018, 22.18

Tak snad to ve školce bude lepší.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů