Uspavani

zobrazeno 692×

Vložil(a): pedros, 7. 11. 2016 23.56

Poradil by nekdo jak naucit miminko 11mesicu, aby usnulo samo v postylce? Momentalne usne jen kdyz ji ukolebame v ruce...je to cim dal vice narocne. Sama vsak nikdy neusne. Zveda se a dozaduje se nasi naruce

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 18.39

teď jsem četla, že pokud dítě uhoupeme apod, tak ho máme před položením do postýlky třeba na chvíli probudit, aby si myslelo, že uslo v postýlce a ne v náručí

Kikinka30, 29. 3. 2017, 11.43

Ja uspavam v narucich na kresilku,houpu a zpivam

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 14.18

my jsme je uspávali u nás ve velké posteli, tak neporadím. Ale kamarádka drží dítko za ruku a usne jí.

gosa22, 9. 11. 2016, 13.41

Doporučuji co nejdříve osamostanit usínání...já to u syna prošvihla, pořád jsem ho ňuňala a docílila toho, že dodnes (a to mu bude 3,5) vyžaduje, aby byl někdo u něj, zatímco dcerku jsem si od narození krásně naučila (šupla jsem jí usínáčka a pořád jsem jí ho davala, aniž bych na ni sahala, dokud ho nepřijala), lehne si a prostě si usíná, zatímco já se morduju se synem (někdy i třeba hodinu vylehávám u něj, než usne), což je opravdu někdy náročné. Takže za mě co nejrychleji změnit, sice už je poměrně velké, bude to možná stát pár slz, ty menší miminka se učí lépe. Ale věřte, že do budoucna i pro to malé je lepší, když se naučí usínat samo. Vždy přesto jednejte svým srdcem, pokud byste s tím vnitřně zápasila, nechte to, jak uznáte za vhodné. Já třeba spím s dětma, dokud jsou malé, všichni se tak vyspíme, nemusím běhat vedle, prostě vnitřně cítím, že to tak je teď lepší. Až povyrostou, uděláme jim pokojíček a snad spolu přejdou, vše chce svůj čas.

Pávinka, 9. 11. 2016, 7.57

zkusila bych postupně zkoušet věci, co dítko uklidní u ás zabírá projektor z avent chůvičky a uspávací melodie, syn 2 r usíná sám od malinka, bylo to bez křiku, prostě jsme dodržovali, že tam kde usne se i probudí, jinak to ty děti rozruší ( mě by to tedy rozrušilo i teď

lazna, 8. 11. 2016, 20.48

Taky to tak máme. Ale nechci se s tím rozloučit. Rychlé roste a za chvíli bude chtít spát sám, že bude velký kluk.

Čertice, 8. 11. 2016, 14.35

Já bych si to taky ještě užívala oni rostou tak rychle

darzanka, 8. 11. 2016, 13.04

Dcera, rok, usíná jen v náručí nebo u prsu, jinak taky ne:(

patricia077

patricia077, 8. 11. 2016, 9.56

Asi to chce čas ..každé dítě je jiné a dospěje k tomu v jiném věku

Adrianita, 8. 11. 2016, 9.36

Neporadím. Dcerce jsou 2 a pořád usíná se mnou. Dopřejte miminku vaši blízkost,potřebuje vás.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů