Sundávání čepičky

zobrazeno 1838×

Vložil(a): JanaH, 4. 9. 2015 22.11

Maminky, máte nějaký trik, jak přesvědčit dítko, aby si nechalo čepičku na hlavě? U staršího ten problém neznám, ale mladší (bude mu rok) je rychlík. Během 5 vteřin je čepička nebo klobouk z hlavy dole. Zkoušela jsem i zavazovací čepičku, ale tu si taky hned začne strhávat z hlavy a navíc se u toho hrozně vsteká. Teď je to jedno, je ještě teplo a kočárek můžu zakrýt plínkou, aby na něj nesvítilo, ale co až bude chladněji?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 7. 2. 2018, 17.04

ty brdo, kuklička je super tip

Mygara

Mygara, 29. 1. 2018, 15.30

kuklička je super nápad

Kikinka30, 1. 4. 2017, 21.15

My nosili kapuci staženou a take dobry

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.13

Syn si čepičku sundaval, tak jsem mu pořídila kukličku a tu už nesundá

nikolava, 8. 11. 2016, 8.47

Náš si ji sundavá než vyjdeme ven, ale venku už na ni zapomíná a objevuje

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.13

Nejlepší je odpoutat pozornost ale někdy to nezabere

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.08

S čepičkou jsme bojovali až do jara, příští rok už problém nebyl

Minnie, 26. 10. 2015, 11.22

Natálka to dělala v 8 měsících bylo léto a klobouk letěl okamžitě z hlavy. Seděla už ve sporťáku, a když přítel sbíral klobouček potřetí ze země, vzdal to a schoval klobouk do tašky ale pak asi za 2 měsíce už to bylo zase v pohodě a šátek/čepičku si nechala bez problému. Myslím že je to jen takové období a že to dělají všechny děti, alespoň co vím od známých

katerinaf, 10. 9. 2015, 23.14

Věřte, že až mu bude zima čepici si na hlavě nechá. V porovnání s Anglií u nás spousta maminek balí děti jak cibule a nerespektuje jejich pocit. Roční dítě se postupně naučí a uvědomí si pocit zimy a tepla. Rukavice jsem nikdy nenutila i když měl ruce jak led a sám si naučil říct

mckvak, 7. 9. 2015, 20.58

S cepickou mame taky problem - mala ji moc nemusi, ale vyresila jsem to v tomhle obdobi satkem - ten ji nikde neskrti a netaha, takze je v pohode, verim ze to je prechodne a pak si zvykne i na cepicku

vivianr, 5. 9. 2015, 15.14

Řešila bych asi vatou, aby nenafoukalo do oušek. V zimě si snad dá říct, až mu bude zima. Třeba by mu nevadila čelenka nebo sluchátka. Jinak nevím, co poradit, V roce to určitě něco na hlavu chce. Třeba by ze začátku stačila i kapuce.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů